Hem yakın davranıyor hem kendini çekiyor :(

OOoOOofff yaa offf okulda bi çocuktan hoşlanıyorum.Çocuğun arkdaşıda bana facete yazıyor numara istiyor vermedim gerçi hoşlandığım çocuk bana çok yakın davranıyordu birden hareketleri değişti bugün sms nasıl yapılıyr biliyormusun yazmıs hayır dedim daah demin anca işin düşünce yaz hiç mesaj atma daha iyi dedim cevap vermedi :(( okulda görünce yüzüne bakmııcam ama başka napabilirim duygularımın önüne geçmem lazım bu çocuk nasıl benimle ilgilenir ki başka?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne istediğini bilmiyorsa ilişkiyide senide mundar eder. O ne istediğini keşfedene dek sabırlı ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen çocuğa öyle davranırsan o da tabiki sana öyle davranır. Senin ondan hoşlanmadığını düşünmüştür. Çocuk çok normal davranıyor.

0|0
    0|0
    • napıcam ki şimdi

• Yarın akşam yazarım senide bunalttım k.b artk

• Tamam. Önemli değil.

• bi vermene bakar

0|0
    0|0
  • Taktik yapıyor.

0|0
    0|0
  • soruyuda cevapıda vermişsin sen zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu devirde it gibi davrancan yüzüne bakmıcan öyle peşinden koşuyorlar sahsen bende bana it gibi davranın peşinden koşuyorum

0|0
    0|0
    • bende koşmuştum bi ara ama buna nasıl it gibi davrancan sevgili değiliz bişi değiliz

• bilmiyorum kelin merhemi olsa basına sürermiş :)) bende zamanında cok aradım cok sordum ama hala cevabını bulamadım :)) aşk kolay olmuyo :)

Yükleniyor...