Erkekler düşünün ki sevdiğiniz kız da sizden hoşlanıyor ancak...

erkekler düşününki sevdiğiniz kızda sizden hoşlanıyor ancak x kişiside o kızdan hoşlanıyor ama 3 ünüzde üniversitede sınıf arkadaşınız. şimdi siz o x kişisiyle de arkadaşsınız fakat o x kişisinin hoşlandığınız kıza olan ilgisini anlayınca daha da sohbet muhabbetlere başladınız yakınlaştınız . ve bu arada hoşlandığınız kızda o çocugun ilgisinden de haberdar ancak sizin bu hareketlerinize anlam veremiyor. evet bi erkek neden böyle davranır gerçekten mantıklı cevaplar bekliyorum kendinizi onun yerine koyarak cevaplayın

Güncellemeler:
.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yakınlaşarak senden uzak tutmaya çalışabilir onu.

1|0
    0|0
    • bütün sohbetler muhabbetler kanka ayakları bunun için mi?

• hımm teşekkür ediyorum yorum için.

• Rica ederim nedemek.

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlattıklarından çelişki içerisinde kaldım ben hem kızı seveceğim hemde bir arkadaşım benim sevidiğim kıza ilgisi olduğunu öğreneceğim ve o arkadaşımla muhabbbetim çok daha iyi olcak. Roman olrak koysalar bir araya böyle bir çelişkiyi eminim buraya gelen okuyucular kitabı fırlatacaklardır :) Peki nerden bu kanıya vardın kızın sevdiği erkeğinde onu gerçekten sevidğine?

1|0
    0|0
    • şöyle söyliyim şimdi bahsettiğim erkekğin ( a kişisi diyelim) bana uzun zamandır ilgisi vardı zamanla hoşlanmaya başladık birbirimizden ama biraz mesafeliydik aynı bölümde olmamıza ragmen çekinirdik birbirimizden. sonra x arkadasımın bana biraz yakınlastıgını hissettim mesela benimle konusmaya calıstıgında a kişisi bunu duyup daha ben ona cevap vermeden konuyu dağıtıp x i konusturmaya calısıyodu... kısacası 2 sininde bir ilgisi vardı sonra a bunu anlayınca x ile sohbet etmeye basladı

• o halde mesaj kutusuna bakabilir misin?

• evet baktım :) konuyla ilgili bir gelişme var mı ?

• senarist Ertan Kuneri.

0|0
    1|0
  • Kendimi onun yerine koymam zor.

0|0
    0|0
  • gider x kişisine açılırım 'çok seviyorum be abi' nasıl açılıcam bu kıza derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...