Spor yapan erkekler bakabilir mi?

spor salonunda ikinci ayım oldu ama salona girdiğimde hep alışamadığım şey var çoğu erkek olduğu için birde dikkat çeken bir kız olduğum için gözler üstümde hissediyorum yani çekiniyorum. salona gelen kızlara sizde bakıyor musunuz? gerçekten kaaddın olmak niye bu kadar zor

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• ben evde çalıştığım için sadece duvarlara bakabiliyorum :D

0|4
    0|0
    • programın var mı yoksa doğaçlama mı etkisini görüyo musun evde?

• teşekkür ettim iyi akşamlar

• peki bayanların spora gitmesini nasıl karşılıyosun?

Erkekler Ne Diyor 29

• Sporumu yapıp çıkıyorum bakma gibi bir durumum yok ama bir aleti ya da hareketi sorduklarında yardımcı oluyorum

0|0
    0|0
  • Bizim salonda erkekler ve kadınların saati ayrı. Öyle olaylar olmuyor.

0|0
    0|0
  • tabıkı bakıyoruz hele bazı hareketlerı yaaparken dıkkat et herkes bakar tayt gıyıyosan senden baska bırseye bakmazlar bıle

0|0
    0|1
    • tayttan başka bişeyle olmuyo bende taraftarı değilim başta eşofman giyiyordum olmuyo bazı hareketler

• o zaman gozler sadece poponda. ayrıca gogus frıkıgı verırsen sıradan her erkek asılmaya baslar sana

• bu yüzden bayanların bulunduğu spor salonlarında antrenman yapmıyorum.
    dikkat dağıtıcı unsurlar.

0|0
    0|0
  • Valla ben bakmıyorum. Gerçi bu durum salonlada alakalı. Üyeleri sapıksa ya da kadın görmediyse yiyecek gibi bakarlar. Ama benim gittiğim salonda bu tarz şeyler olmuyor.

0|0
    0|0
    • ya öyle bakmıyorlar belki de bana öyle geliyor

• yok girdikten sonra görmüyorum bakyolar mı bakmıyolar mı

• Bilemezsiniz... İsterseniz salonunuzu değiştirin ağaç değilsiniz yerinizi değiştirin.

• Sporuna odaklan boşver.

0|0
    0|0
  • yk yk kimse bakmıyordur abartma ilk girişte kim var kim yok genel bir bakılır zaten öyle ücra yerlerdeki salonlara da gitme

0|0
    0|0
    • abarttğım yok öyle hissediyorum diyorum ve bakanlarda var yani gözmüzle görüyorz

• ben özellikle gittiğimde bakmam yani rahatsız etmemek için eğer bakıyorsa hocalara şikayetini dile getir veya başka salona geç

0|0
    0|0
    • keşke herkes senn gibi düşünse ya biliyorsun squat yaparken veya sıkıştırmada hareketler var yapıyorsun yaparken rahatsız hissediyorum bıraksam mı acaba

• orası spor salonu dedikodu yeri değil zaten sporda hedefin yoksa gitmeyede gerek yok :D

• dedikodu değil ya konuşmuyorum kimseyle yalnız kalmayayım diye

• Kim gelmiş diye bakarım tanımıyosam bidaha da bakmam ben oraya zaman geçirmeye değil kendimi mutlu hissetmeye spor yaparak stres atmaya gidiyorum. Kızların spora gitmesini gerçekten istiyorum sağlıklı olmak herkesin hakkı.

0|0
    0|0
  • bir sürü yer varken gelip de illa benim spor yaptığım aletin onunde bacak germe hareketleri yapmadığı sürece bakmıyorum. :)

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki bakıyorlar.

0|0
    0|0
    • evet artk alışmak lazım yapack bişey yok

• Rica ederim. İyi geceler dilerim.

• İyi geceler :)

• cunku sende seni kutsal yapan bir vajina var

0|1
    0|0
  • edep adabıyla spor yapan bayanlara bakmıyoruz. ama kaşınanlar var onlar zaten kendilerini belli ediyor.

0|0
    0|0
    • aynen diyorum ya kafamı kaldırmıyorum biri yanlış anlıcak diye hocayla bile samimi olmuyorum yani bazı kızlar var gerçekten mal gibiler

• Mahalle salonuna gitme. Apaçi olarak tabir edilen ve bakışlarıyla seni rahatsız edecek tipler çoktur orada.

0|0
    0|0
    • mahalle değil kampüs salonu özel

• O zaman 2 seçenek kalıyor geriye :)
      Ya sen güzelsin ya da onlar apaçi :))

• Valla benim gittiğim mekanda böyle birşeyin olması söz konusu bile değil !!! Salonunu değiş sende?

0|0
    0|0
  • ne fantaziler yapıyodurlar sen makinalarda calısırken

0|0
    0|0
  • seksi se bakılır buna yapcak bişey yok

0|0
    0|0
    • oraya spor yapmaya gidiyor vücudunu sergilemeye değil

• ya öyle tabide buna yapcak bişey yok ateşle barut bir arada olmuyor

• Bakiyorum ama yiyecek gibi bakmıyorum 😃

0|0
    0|0
  • sende o kadar abazanın olduğu salona gitme

0|0
    0|0
    • kaldığım yere en yakın orası var okuldan insanlarr geliyor

• yok değlim keşke eskişehirde olsaydım severim orayı

• o tarz bir yer burada da var da ondan sordum

• Tek kadin sensindir

0|0
    0|0
    • değilim ama bikaç kere öyle denk geldi tabi arkamda hoca durmuştu bitene kadar :D

• spor yapanları seyretmeyi severim

0|0
    0|0
  • Ehh bakmiyoz desek yalan olur.. dar giyiniyo onlarda cok...

0|0
    0|0
  • Bakmak ne kelime hergun birini götürüyom

0|0
    0|0
  • Dar giyersen bakarlar genelde olur bu

0|0
    0|0
  • Erkektir bakar demeyecem ama ister istemez güzel fizikli bayanlara gözümüz kayıyo

0|0
    0|0
  • Sende ordan yakışıklı birini bul bence ya da yanında bir erkek götür ayılık yapmasınlar ;)

0|0
    0|0
    • yok ya onlar kendilerini beğenmiş oluyorlar bir havalar bir havalar sanki kas yapınca hepsi brad pit

• Hahahah body çalışmak özgüveni arttırıyor orası kesin, bende megolamanlık yapmıyorum ama kaslar gerilince kendimi iyi hissediyorum :D

• ;) seni görmek isterdim

0|0
    0|0
  • Nerde yaşadağına ve hocana bağlı bence asla salona akşam gitme daha kalabalık olur gündüz takıl

0|0
    0|0
    • hocamız sert bazılarını uyarıyor zaten

• özür dileriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoş değil. Ama salona giden 10 erkekten 8 i kız düşürme sevdasına gittiğinden bakmalarına şaşmamalı.

0|0
    0|0
  • Kızlara bakarlar spor yapmazlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...