Ona karşı boş değilim ama bunuda sindiremiyorum, ne yapmalıyım?

arkadaşlar selam, 1 sene yakın ciddi olarak başladığım bir ilişkim var.1 ay sonra söz yapacaktık.tabi inişli çıkışlı diyebilirim.nekadar hak versede problemimizde erkek arkadaşımın benden beklentilerinin fazla olması uygun dille anlattıysamda tepki verdiği oluyordu.ablamla tatile gideceğim gün gece 12,30 yolda bana yanlışlıkla mesaj attı.naber x uyuyormusun canım,açıklaması bilgisayarım bozuldu format atmak için arkadaşına cd varmı diye soracakmış.inandırıcı değil tabi.profilini de görmüştüm bakımlı kendinden 15 yaş büyük bir kadın.1 ay kadar telefonları açmadım.annesi ile birgün geldi.çok komik evli barklı kadın kocasınıda tanıyormuş(mezhebide okadar geniş:)) inanmadığımda bu sefer kocası ölmüş dedi.gece cd alacaktım dedi:) biliyorum masumca değil bende gülüyorum ona karşı boş değilim ama bunuda sindiremiyorum.paylaştım işte.yazın bana yorumlarınızı bekliyorum:)

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadın ve yaşı oldukça büyük = format CD 'si ben pek bir denklem kuramadım doğrusu şu sıralar denklemleri çalıştığmdan mı nedir bilmem işe karştırdım kusura bakma. :) ama bana da hiç inandırıcı gelmedi. Belki seni test etmek için oynadıkları bir oyun olabilir. Temkinli yaklaşmanda fayda var.

1|0
    0|0
    • test olduğu falan yok.sadece aptal beceremiyor.bunu bende idrak ediyorum.adama yetemedim.ama evlenecek kızdım cepteydim yani.yanlış mesaj bana geldi.beni tanıştır dediğimde kızarıp anca düğün falan olduğunda tanıştırırım diyor:) yok sürekli 3,5 atıp acaba nerde diyemeyeceğim.

• Sözün arefesinde böyle şeyleri görmen senin için aslında bir şansta olabilir. Bana göre bir ilişkide karşılıklı güven yoksa o ilişkiden hayır gelmez. Sana yalan söylüyorsa bunu onunla oturup ciddi ciddi konuşmalısınız eğer herşeyi adam akıllı açıklamazsa yapacağın şeyi biliyorsun. Zaten onun yalan söyelemeyi becemediği söylüyorsun o zaman işin kolay olacak.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaş doğru değil mi ? Kazık kadar adam , böyle bahaneler mi üretti ?

Benim gözümde bir insanın beyni küçükse , hiç biir şansı yok.Bu elemandan ne sana koca , nede eve direk olur.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olayın biraz karışık.tam anlayamadım ama; yalan+ihanet=güvensizlik bu adamla gelecek kurmamalısın.bir müddet sonra seni hakeden birini bulunca onu hatırlamzsın bile.ama işte iş o seni hakedeni bulmak'ta..yine de bu adamı haketmediğin kesin.boşver neye layıksa onu yaşasın

1|0
    0|0
    • evet güvenim zedelendi..yalvarıyor sensiz yapamam diyor ama olmuyor kalbim dogrulansada mantığım kabul etmiyor.öyle vesselam

• Hacı bu adamdan cacik olmaZ

2|0
    0|0
  • aklini dinle

1|0
    0|0
Yükleniyor...