İnsanın yaşama sevincini alıp götüren şarkılar!

Bazı şarkılar vardır ki, eski kötü günleri akla getirir. İnsanın yaşama sevincini alır götür. Şu an radyoda çalan da bir o kadar kasvetli ve hüzünlü, eğer yarın burada olmazsan bu nedenden ötürü olabilir. Her neyse sizin şarkılarınız hangileri?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• beni ses ve muzikcok etkiler...bazen icim kalkar bazımuziklerden ve hic duyarsıuz kalamam...ya o ortamdan uzaklasırım ya da muzigi kapatma sansım varsa kapattırırım...

eski 45'likler mesela beni bayar...humeyra , zuhal olcay sarkıları da oyle..edith piaff da sevmem... prodigy severim ama yasama sevincini goturur tabi ki...

yani mozart'ın ağıt ve ölüm iceren , adı üzerinde Requiem eseri bile daha hayat doludur bunlardan...

neyse bir sürü var sevincini yokeden parca ama saymakla bitmez..onemli olan şu ki evet hocam bazı sesler ve muzikler canımıza ot tıkayabilir.

0|1
    0|0
    • Haklısın hocam ses ve müzik ler insanı çok etkiliyor hele bir de arabadaysan radyoyu kapatmaktan başka bir şansın yok ama dolmuştaysan işin daha kötü:)

Kızlar Ne Diyor 11

• zeynep sagdas-yarım kalanlara ragmen. bu sarkıyı hıc sevmıyorum ama dınleyınce ınsanın ölesi geliyorrr:))

1|1
    0|0
  • chash Flow - Hayata küstüm bu şarkıyı dinleyipte karalar bağlamayan bi insan görmedim ben :)

0|1
    0|0
  • Halil sezai- duman

intihar edilesi bi şarkı yeminle

1|1
    0|0
    • +1 çokkkkk fenaaaaaaaaa...

• "beni bu derde sen attın da gittin ya kafam hep duman..." çok güzel teşekkürler.

• seneler önce insanların intihar ettiği murat kekillinin bu akşam ölürüm'ü neyse, 2011 versiyonu da bu.

iddia ediyorum sezai daha iyisini yapana kadar en keşi, en pisi, en bunalımlısı, en içilesi şarkı budur. üstüne de tanımam :)

• gökhan kırdar yerine sevemem :)

0|1
    0|0
    • Güzel sözleri var teşekkürler:)

• İnşallah bulursun:)

• Ejderha - Rüyalarimdaki Sen

0|1
    0|0
  • link Bu şarkı bitirir butun yaşam sevincimi. Bak yine gitti. Triplere giricez bu gece.

0|1
    0|0
  • O yüzden türkçe dinlemem.. Yabancı Pop idolümdür..

0|1
    0|0
  • Katatonia - Day

0|1
    0|0
  • Ray Charles- Angelina

0|1
    0|0
  • kazım koyuncu... işte gidiyorum

0|1
    0|0
  • Dance of the bad angels.