Fb-Gs derbilerinde birbirini yendigi zaman en çok çılgına dönen taraf kim oluyor?

Fb-Gs derbilerinde birbirini yendigi zaman en çok çılgına dönen taraf kim oluyor? normal karşılayan kim?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• ikisinın bır bırınden eksık yanı yok ne yazıkkı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben maçı izlerim. Eğlenirim. Sonrada gündelik işime bakarım. Arada karşı takımda olan arkadaşlara takılırım ama küfürsüz hakaretsiz tatlı takılmalar. Ama ister kendi takımım ister karşı takım bunun yüzünden aramızdaki arkadaşlık bozulmaz. Futbolcu parasını alır tatilini yapar en iyi arabasına biner. Senin takım yüzünden aranın açıldığı arkadaşın kalır senle. Git bakalım deki ya bir sıkıntım var 250 lira borç ver. Ben koyu taraftarınım. O yüzden maç bittiği an yenmeye sevinmekte yenilmeye üzülmekte orda kalır. Normal karşılamalı.

0|0
    0|0
    • aynen bende fanatik değilim böyle olması lazım zaten

• Oturduğum semtte silahlar patladı konvoylar yapıldı bizde anlam veremedik babam FB li oda şaşırdı sen düşün :) Ama büyük takım yenince ister istemez oluyo bunlar.

0|0
    0|0
    • konyadada tam tersi oluyor :D gs çıldırıyor fb de bişey yok.

• Ben İstanbuldan bahsediyorum tabiki oda olabilir yer yer yurdumun bazı köşelerinde ama bugün durum bu :)

• İstanbul'da kesin olur o. her takımın olur

• Galatasraylıyım bende. Güzel bir maçtı iki takımında hakkıydı tam bir derbiydi yani. Ama duvarları yumrukladım kafamı vurmuşum yasin son dakikalarda o golü atadığında hala acıyo :D ama sinirim kendime kendi içimde yaşıyorum polis arabaları yakmıyorum ayıkana :D

0|0
    0|0
    • :D :D şans lazım biraz da ya.

• fener çılgına döner çünkü başka tesellisi yok en büyük moral kaynağı gs yi yenmektir ama gs için sıradan bir güğndür

0|0
    0|0
    • 16 yıldır sıradan şeyi yapan fb ama :D

• onu her takım ypaıyor ne fb si. sulu derbiyi izle polisi dövüyorlar.

• o olayın yenilince kızmakla ne ilgisi var sulu derbi dediğin maçtan önce yaşanan olaylar dı sebebide saracoğlunda maruz kaldığımız hareketler kalecimizin kulağının sağır edilmesi t. d rün kafasının yarılması gibi olaylara tepkiydi

• gsliyim ama çılgına dönmedim dönmemde. sonuçta biz evimizde yeniyoruz onlarda kendi evinde yeniyor. her horoz çöplüğünde ötüyor

0|0
    0|0
  • Fener kim ki yenince sevincez. Kendi sahamızda yendik hiç önemsemedim şahsen. Ha onları yenmişsin ha kasımpaşayı aynı şey.

0|0
    0|0
    • sen taraftarı temsil etmiyonki. ilk yarıda millet sokaga döküldü. kasımpaşayıda yenemiyonuzki 4 çekiyo adamlar sze :D

• Biz sokağa ancak şampiyonlukta dökülürüz. bir maç kazandık diye erken sevinmeyiz sonu bursaspor olayı gibi kötü bitebilir çünkü :)

Yükleniyor...