Bu sefer Kadıköy'de kazanacağız diyen arkadaşlardan haber alınamıyormuş akıbetlerini bilen var mı?

Bu sefer Kadıköy'de kazanacağız diyen arkadaşlardan haber alınamıyormuş akıbetlerini bilen var mı?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray olarak maalesef kötü yenildik ancak ben umutluyum ileri de daha iyi olacak :)

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet var herşeye rağmen dimdik ayakta feneri kadıköyde yenen akhisarla gurur duyuyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Selam olsun ey cinconlar :) selam olsun :) ama kavga olmadı en azından :) kardes kardes mac yaptılar galatasarayinda hakkini yememek lazim iyi oynadilar :)

0|0
    0|0
  • Arena rövanşını aldınız fazla abartmayın çünkü sevinemiyorsunuz bile lider GALATASARAY

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Maçtan öncede söledim favori Fenerdi ama inş kazanırız dedim biz burdayız Tokatlı sıkıntı yok :) Önümüze bakıcaz şu iki haftayıda kayıpsız geçersek FB BJK derbisinden sonra farklı şeyler konuşuruz.

0|0
    0|1
    • Diego sneijderi bakkala gönderdi hadi oglum iki ekmek bir süt :))

• Dediğim gibi sende haklısın :)

• Sen avutmaya devam et kendini 16. geleneksel bu sefer feneri Kadikoyde yenecegiz senlikleri bitti :))

• bence yatıp uyudu o arkadaşlar :) hiç sesleri çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • yüzerek boğazı geçmişler.. karaya çıkmaya yüzleri yok :/

0|0
    0|0
  • Bende onlari ariyorum bazilarini buldum kiviriyorlar :D

0|0
    1|1
    • fener beşiktaşı evinde yenecektir o gün bizde belki böyle konuşuruz

• Ben senin gibi feneri yenince şöyle böyle olacak diye konu acmam belkide :D

• Tüm gs Taraftarına geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Lanet olsun 2 senedir kupa kaldıramıyoruz Kadıköy'de

1|0
    0|0
Yükleniyor...