Spor yapan kız bir adım önde midir?

Kızlarda sert bir vücut itici değil mi? balıketli kalacak şekilde bir spor programı daha iyi olmaz mı? yani kaslı falan olmadan?

Güncellemeler:
vayy anasınııı sorumm popi olmuş ya laaa

0|2
28|206

En İyi Erkek Görüşü

• namaz kılan kız bir adım öndedir. (: hatta belki çok daha ilerdedir.

17|46
    7|22
    • üzgünüm soru bu değil ://

• Glantt a desteğe geldim saçma muhabbetler yapmayın burada

• @Hellfire324 dilsiz şeytan. (:

Erkekler Ne Diyor 205

• :D veren kız bır kılometre onde asdfgh

0|8
    3|2
  • Fit+ sıkı vücutlu kız öndedir tabi ki..

Bunlar 10 adım önde mesela..

http://i.hizliresim.com/4LWqgp.jpg
    http://i.hizliresim.com/zmOlAO.jpg
    http://i.hizliresim.com/pRM8gJ.jpg

0|0
    0|0
  • ben hayatımm boyuncaa balık etli olan baynların hastasıydımm dedim evlendiğimde yüzde yüz balık etli olan bir kişiyle evlencemm ama daha önce spor yapmış bir bayanla birlikteliğim olduu anladım ki bana iyi gelenn kalçası sert baldırları kalınn spor yapmış bir bayanmış anlıyacağın spor yapan bayanların hastasıyımm

1|0
    0|0
  • Evet öndedir. Balık etli kalacak şekilde spor diye bir şey olmaz. Gerçekten düzenli spor yapıyorsa yağları erir ve balık etli olmaz. Balık etli kız güzeldir zırvalığından vazgeçin artık. Bu söze aldanıp yiyip yiyip yatıyor kızlarımız. Sporcu, zayıf ve abartısız kaslı kız çok adım öndedir.

2|0
    0|0
  • neden ödne olsun ki?
    kaslı kadın istemiyoruz

0|1
    0|0
  • hayır

1|2
    0|0
  • Türkiyede spor yapan kızdan pek birşey beklenmez.. Jen selter veya michelle lewin lere özenip kız arkadasini spora baslatırsan hayal kırıklığına uğrarsın.. Türkiyede vücut kitle indeksi 17 ila 23 arasixbuldunmu kaçırmayacan 😂

0|0
    1|0
  • balık etli olacak kadar spor? o nasıl bir spor anlayışı? 600 kilo falansın sanırım? bizondan spor yapa yapa evet balık etli olabilir.. ya düzgün ölçüleri kazanana kadar yapsın işte ablacım

1|0
    1|0
  • ne 1iiii 11111111 adım öndedir deli misin kim istemez? :D

1|0
    0|0
  • öndedir.

2|1
    0|0
  • yaptığı spor vücuduna yansıyınca gayet çekici oluyor.
    şu resimdekiler hemen hemen herkese çekici gelir (rekla olmasın diye arama sonucu linki veriyorum): www.google.com.tr/search

spor dediysen bodybuilding demedik. :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle birşeye açıklık getirmek istiyorum burdaki birçok soruda kaslı kadın sert vücut dendiğinde erkeklerin aklına rambo gibi benzeri bir kadın geliyor heralde benim akılma ise ince ince bir bel sıkı bir karın en güzeli de biçimli kalçalar geliyor
    burada birçok erkek kaslı kadın istemiyoruz demiş victoria secret mankenleri o vücuda nasıl sahip oluyorlar sanıyor peki bunlar o kalçalar o karın diyetlemi oluyor koşmak ilemi oluyor sanıyorsunuz hayır fitness yapıyorlar. spor yapan bir kadın dendiğinde benim aklıma natural fitness girl şeklinde arama yapıldıgında karşımıza çıkanlar geliyor.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • yemek yapan kadınla eşittir

1|0
    0|3
  • Diğer kızdan bir farkı yoktur

0|0
    0|0
  • öndedir

1|1
    0|0
  • evet

1|1
    0|0
  • Bana göre spor yapan kız değilde çok konuşmayan özelliklede boş konuşmayan kız öndedir. Zeka ve karakter şart...

1|1
    0|0
  • namaz + spor :)

1|0
    0|0
  • Spor'u sadece kas olarak görmemeliyiz, spor yapmak dinç vücut demektir ve bir bayanın vücudu her zaman dinç olmalı. Zaten sarkık ve buruşuk bir vücudu hiç kimse istemez, spor bunu geciktiren bir unsurdur. O yüzden spor yapan kişi her zaman bir adım önde olur. :)

0|0
    0|0
  • Evet öndedir. Spor yapan kızlara bir bak zaten anlarsın :)

1|0
    0|0
  • Sporun uzun vadede en etkili yanı; sıkılışmayı sağlamak ve gene anlamda formu korumak. Şuanda 18 yaşında olduğun için spora ihtiyaç duymayabilirsin ama ileri yaşlarda kiloyla birlikte sarkmalar başlayabilir.
    O yüzden, ille de kas yap demiyorum ama en azından sıkılaşmayı unutma.

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)) spor şart

• aslında çok ağır spor yapmana da gerek yok. Çevremde gördüğüm kadarıyla plates, zumba en favori aktiviteler. Hem çok eğlenceli hem de duruş bozukluklarını giderme, şekillendirme, sıkılaştırma, kilo verme gibi birçok faydası var diye duyuyorum.

• plates yaparım ben.

• benim için zeki olan bir kız her zaman öndedir.

1|0
    0|0
  • En sağlıklı en iyi gelir insana içgüdüsel olarak. Ama genel olarak kimse altılı paket yapan kızdan hoşlanmaz. :D

0|0
    0|0
  • Or yapan kız kesinlikle bir adım ondedir, hele dediğin gibi balıketli olup birde ince bele sahipse bikac adım öndedir.

0|0
    0|0
  • fazla yapma böyle olursun mazallah www.cutandjacked.com/.../...20gallery%20scr2_0.jpg

şakası bir yana istesende kaslı olman çok zor anlayın artık bunu

0|0
    0|0
    • Dana Linn Dailey gayet hoş bir kadın şahsen böyle bir kız arkadaş isterdim.
      yarışma zamanları definisyon halde.

• Spor yapan kadın öndedir de çok önde Olmasın yetişeceğim kadar önde olsun boyum 172 Kumral bekarım asdf

0|0
    0|0
  • kaslı kızlar sıkıntıdır onu da seven var ama ben pek aramam kendine baksın benim için değil önce kendisi için önemli ve değerli olduğunu bilsin

0|0
    0|0
  • benim için öndedir.

0|0
    0|0
  • Zaten bir bayanin öyle kas yapmasi kolay degildir hormonlarla alakali. Korkmayin ağir çalisin bizler gbi olmazssiniz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    175

Kızlar Ne Diyor 28

• Ben 55 kilo bir insanım spor yapıyorum küçük olsalardı biraz belli olan karın Kasım var görenlerin hoşuna gidiyor ne bilim fiziğimi hoş buluyorlar balık etli kızları beğenenler de var bana zayıfsın kilo al falan dedikleri oldu bakış açısı önemli olan

0|1
    0|0
  • ben ilkokuldan beri düzenli spor yapan biriyim, inanılmaz kaslı değilim, sadece sıkı bir vücudum var. kadınlar kolay kolay kas yapamıyor, kas yapmaya odaklı düzenli bir program takip etmen gerekli onun için

0|0
    0|0
  • Six packlerimle 8 adım öndeyim😁😁😁🙈

0|2
    0|0
  • tabi ki de öndedir spor genç ve dinç tutar ;)

1|1
    0|0
  • Şahsen ben spor yapıyorum ama kaslarım falan yok sadece göbekli Olmayı pek sevmiyorum ama Çubuk da Değilim yani 😁😁

0|0
    0|0
  • Şahsen fit kalmak yapıyorum. Illa kas değil zaten spor.

0|0
    0|0
  • Yo değildir

0|0
    0|0
  • Balıketi kalıyosam, o spor salonunu dava ederim :)
    Şaka bir yana ben hiçbi yerde bunun ayrıcalığnı yaşamadım ki.

0|0
    0|0
  • Bir kızın kas yapması zaten erkeklerden daha uzun zaman alıyor. Düzgün bir fizik için bence gerekli, erkeksi bir görünüm almadan tabi..

0|0
    0|0
  • bence bir adım değil beş adım öndedir. mutlka yapılmalı kız erkk zaten bir süre sonra bırakamıyorsun

0|1
    0|0
  • Hem spor hem pilates yapan kız daha da önde bence :ad

0|0
    0|0
  • Çok hafif kas güzel duruyor bence ama fazlası gerçekten bayanlarda çok itici

0|0
    0|0
  • 1 adim dedil birkac km ondedir

0|0
    0|0
  • öndedir:DDdd

0|0
    0|0
  • Tabiki öndedir

0|0
    0|0
  • o adımlarına bağlı :))

0|0
    0|0
  • Ewet spor saglikda demek sabah beni güzel bir spor bekliyor:)

0|0
    0|0
  • Oh öndeymişim

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem ama üni işlerim hal olsun direkt pilates ve zumbaya gidiorum:))

0|0
    0|0
  • sıkı ve fit olanlar evet

0|0
    0|0
  • belki evet diyebiliriz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • her zaman

0|0
    0|0
  • hareketleri sevimli kız bir adım ötededir :D

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Spor yapin yapmasına iyi güzel hoş oluyor ama instagrama oraya biraya surekli " Bakın ben spor yapıyorum heheh " temalı fotoğraflar atmaktan vazgeçin.

Komik oluyor.

0|1
    0|1
  • 100 adım gerideyim o zaman

1|0
    0|0
  • Bir adım önde evet spor şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...