Bu galatasaray ne zaman yenecek feneri yahu?

evet arkadaşlar ne zaman yeneceksiniz siz bizi kadıköyde ya yenmekten sıkıldık artık :/

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Galatasarayı yenmek size bu kadar gururlandırıyorsa bide Galatasaraylı olmanın verdiği gururu siz düşünün :D

1|0
    0|0
    • yok be gururlanmak değil de sizin 15 senelik acizliğiniz bizi sevindiriyor diyelim :)

• peki :D üstünüze gitmeyim simdi 15 yılın şoku devam ediyor

• Tabi sizde senede bir sahanızda yeniyorsunuz sevinin garibanlar :D

• Bir sefer de deplasmanda aynı şeyi deyin.

0|1
    0|0
    • hıı :D sizin evinizde biz sizi 15 sene yenemeseydik sizde aynı şeyi diyecektiniz biraz empati kur dostum :D

• hımm başarı elde edemedik demek :D

• Ya he ya, anlamıyo geliyo konuşuyo. Git sevin olum burada işin ne :D

• Hamzaoğlu kara listeye sende dahil oldun :D

0|0
    0|0
  • yenecez bu sefer kadıköyde diyenler şimdi kıvırıyor

0|0
    0|0
    • fazla üstlerine gitmeyelim ya burada ağlıyorlar saldırganlaşıyorlar falan :D

• çıldırıyorlar şu an beter olsunlar

• kaybedince hemen başka şeylere odaklanıyorlar ilgiyi oraya çekiyorlar bkz: lig neymiş efendim hala 1. lermiş :D biz size 1. değilmisiniz diyoruz da odak noktasını lige çeviriyorsunuz bir tane galatasaraylı çıkıp demedi tebrikler diye iyi oynadınız diye bunlara yazık ya cidden galatasaray bugün güzel bir oyun ortaya koyup kazansa ben buraya konu açıp tebrik ederdim 15 yılın ardından ama işte takımın insanları belli napalım

• Sampiyon oldugumuzda nasil sahanin isiklarini sondurdugunuzu tt arenadaki yenilmeleerinizi snijderin muthis golunu nasil unuttunuz yahu :))

0|0
    0|0
    • e 15 sene olunca unutulmuyor da sizinkiler unutulur küçük şeyler tabi :D

• Tabi tabi hep boyle olur kuuk seyler olsun yenilsin hic yenemesin nolmus olum mu var sonunda biz yine galatasarayliyiz yensekte yenilsekteee :)

• He basladiniz siz simdi Ligi mi yendiniz kardes? Yavas ol biraz

0|0
    1|0
    • yok ligi yenmek değil de 2-3 haftadır galatasaraylılar tamamdır 1. olucaz diyordu popişleri kalkmıstı bizde indirdik :D

• Yinede, butun enerjiyi obur maclara koyduk ki Ligde yerimiz belli olsunnn

• peki görücez :D

• En son arenada yenmiştik ya sizi

0|0
    0|0
  • Dünden beri demediklerini bırakmadılar bizlere yine sahada gücümüzü gösterdik "Yenilen pehlivan güreşe doymazmış" misali Galatasaraylılara iyi bir kapak oldu yine zaferimiz helal olsun Fenerimize :)

0|0
    0|0
    • iyi kapak oldu tabi şampiyon olduklarını sanıyorlardı :))

• Avrupa'da istediğin kadar tarih yaz bir Fener'i yenemezsen Kadıköy'de sen bırak futbolu diyorum sadece :)))

Erkekler Ne Diyor 7

• 16 sene sonra

0|0
    0|0
  • stada eşek dili gömdüğünüz günlefi bilyorum azizin gs bize fark atac ak diye abd ye kaçtığı günlefi biliyorum o yüzden çok önemli değil bizim feneri yenmek gibi bir amacımız oldğu gün ben gs yi bırakırım ama aferin size nasıl içinşze dert olduysa gs avrupa şampiyonu olduğundanb beri yenilmiyorsunuz bize işte sizin çapınız bu avrupa şampiyonunu yenmek bizim se amacımız çok farklı ne olduğunu herkes biliyor

0|0
    0|0
  • Yılda bir kere karşılaşıyorsun deplasmanda neymiş 15 senedir yenemiyomuş ne olmuş yenemeyebilir bigün gelir fb yenemez dünyanın her yerinde var yenemeyen takımlar yakın zamana kadar real madrid deportivoyu 19 senedir deplasmanda yenemiyordu.

0|0
    0|0
  • fi tarihinde :)

0|0
    0|0
  • Karıköyden çıkış yok diyorsunuz ama bkz : Yürüyerek #Lider olarak çıktık. s. s. s. s

0|0
    0|0
  • Okuttunuzmu naptiysaniz stada

0|0
    0|0
  • Şampiyon olunca görüşürüz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...