Gelenek Gene Bozulmadı?

Evet FENERBAHÇEM gene g4l4t4s4r4yı mağlup etti alışılmış bir durum. :D Sizce Şampiyonluk durumu nasıl değişecek?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• kadıköyde yenecez diyenler maçtan önce aslan kesilenler şimdi kıvırıyor bu ne utanmazlık konuşuyorlar hala tamam sizin uefa kupanız var tamam lidersiniz avutun kendinizi anca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hahaha ben aylar öncesinden söyledim pek kimse inanmadı orası kadiköy biz ne sneijderler gördük orda

0|0
    0|0
  • Çok iyi oldu hocamla tüm sınıfın önünde iddiaya girmiştim

0|0
    0|0
  • Arenanın rövanşını aldınız ne abartıyorsunuz lider olmuş gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaş öncelikle tebrikler ama Fener kazanınca çok abartılıyor ne olmuş yani ilk maçı biz kazandık bu maçı siz.. İlk maçı tek farkla kazandık siz de bu maçı tek farkla kazandınız ama lider biziz ve sizin için demiyorum ama bir kareografi yapmışlar bu kadar şerefsiz bir taraftar olmaz onlar taraftar bile değil bence kalitesi düşük şerefsizler hiçbirşeyi düşünmese bile orada kadın ve çocuk taraftarlar var ve oraya bir spor müsabakasını izlemeye gelmişler o piçler (taraftar demeyeceğim onlara) bel altı bir kareografi yapmışlar

0|0
    0|0
  • değişir mi

0|0
    0|0
  • Evet gene bozulmadı ve Galatasaray ilklerin takimi olduğu için Turkiye'ye bir ilk daha yaşatacak 4. yıldızı alıp gelenek bozulmucak.

0|0
    0|0
  • Yılda bir kere karşılaşıyorsun deplasmanda neymiş 15 senedir yenemiyomuş ne olmuş yenemeyebilir bigün gelir fb yenemez dünyanın her yerinde var yenemeyen takımlar yakın zamana kadar real madrid deportivoyu 19 senedir deplasmanda yenemiyordu.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlukta herşey olabilir 2 hafta sonra Fener BJK var bakalım fikstürler sıkıntılı

0|0
    0|0
  • ha ha arenanın rövvanşı işte neden bu kada rseviniyorssunuzki

0|0
    0|0
    • Avutma çabaları vol 1

• Faydasını göremedik ammaa..

• bu günü mü kastediyorsun evet bugün hocanın yanlış kadro seçimi ve yanlış değişikikler yüzünden oyunda yoktu yani fener bizi yenmedi biz fenere yenildik

Yükleniyor...