Sevgilim evlenince çalışmamı istemiyor siz ne yapardınız bu durumda?

Arkadaşlar 20 yaşındayım Psikoloji okuyorum.Güzel bir devlet üniversitesindeyim.Sevgilimde aynı üniversitede Mimarlık okuyor.Sevgilimin ailesinin inşaat şirketi var yurtiçinde daha çok altyapı yurtdışı Azerbaycan-Irak gibi ülkelerde ise üstyapı inşaatı yapıyorlar.Ekonomik sıkıntısı yok yani.Benimde kesinlikle psikolog olarak çalışmamı istemiyor yani benim liseden beri hayalim buydu ama ne gerek var manyak manyak insanlarla uğraşacaksın düzgün adamın psikologda ne işi var.Şeklinde hep üste çıkıyor.Evde oturda demiyor işte para kazanmak amacın olmasın daha çok hobi tarzı şeyle yapabilirsin ne istersen mesala istersen kafe açalım sana istersen AVM'de giyim markalarından frenchise (bayilik) alıp mağaza açalım.Zaman geçireceğin ilgileneceğin ve hoşuna gidecek birşey olsun diyor.Valla ben bile kararsız kaldım arkadaşlar salakmısın kızım yan gel yat işte dese bile :) Acaba siz ne yapardınız bu durumda?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Okulunu bitirip kendi işini onunda hoşuna gidecek şekilde yapabilirsin. Sana psikolojik danışmanlık yapabileceğin bir ofis ayarlasın, orada mesleğini yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen onun işlerne karışıymsn ki osana karşı dikdatörlük yapyr sonuçta evlensen dahi hayat senn ne okumak istiyrsan onu oku..

0|0
    0|0
  • Adamın dediğini yapabilirsin. Ne de olsa işin garanti. Bence gayet makul söylemiş sana. Kabul edebilirsin isteğini:)

0|0
    0|0
  • ahh ben bulsam öyle birini evde otururdum :D

0|0
    0|0
  • bence çalış işinin sorunları olacak belli zaten ama mesleğini seviyosan sorun yok:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende okuyorum valla mesleğimi doyuncaya kadar yapmazsam olmaz bari hevesimi alsaydım iyiydi derdim :(

0|0
    0|0
  • kacinci siniftasin? son sinifa gelince fikrin degisir.

arkdasim psikoloji dersleri ise yaramadimi hic, ne kadar sevensen sev , bir erkege bagimli olacaksin, ekonomik ozgurlugun olmayinca sosyal ozgurlugunde olmayacak.

kusura bakmayin da ..ben evleneyim evde oturaym kocam bana baksin diyen kizlara asalak diyorum

0|0
    0|0
  • o kişi ile sonun olup olmayacagını bilmiyorsun.gelecekte ne sıkıntılar darlıklar yada ne kadar rahat refah bir hayat yaşayıp yaşayamacagınıda bilmiyorsun.ona göre ileriyi düşünerekten adımlarını at.o kişinin laflarına inanıpta geleceginden olma.sen okulunu bitirmeye bak.ondan sonra karar verirsin diplomanı eline al.önceligin bu olsun.evliligi şu an degilde üniversiteni bitirdikten ve o yüzügü taktıktan sonra karar verirsin bu duruma

0|0
    0|0
  • ayrıl.

adamın zihniyeti sorunlu.

0|0
    0|0
  • kaynın var mı bekarından ?

0|0
    0|0
    • Var ama yaşı küçük :D

• Gel benimle ol cevaplayan :P

• öğrencisin ıı ıh :DD

• oooooh bulmuşsun zengin kocayı yaşa hayatını.

Allahım banada zengin koca nasip et

not: kezban değilim ben taam mı lan

özel not: kız sende psikolog ol bence benim ablam psikolog fazlasıyla eğleniyor gibi.

0|0
    0|0
    • Amin..Ne diyeyim madem mutlaka zengin olsun istiyorsun.

Yükleniyor...