Günde 100 squat?

günde 5 kilo ağırlık ile 100 squat yapmaya başladım. ne kadar sürede farkı görebilirim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Türkçesi yok mu bunun :D squat ne

1|0
    0|0
    • bacak kalça şekillendiren bir egzersiz. çömelip kalkma tarzında bir şey

• Hım zor bir hareket mi?

Erkekler Ne Diyor 5

• Amacın ne? quadriceps kasını mı geliştireceksin yoksa sıkılaşmak ya da kilo vermek mi?

5 kilo az.

0|0
    0|0
    • kas geliştirmek. hiç ağırlıksız yapıyordum. birden çok ağırlığa geçmiyim dedim

• İyi yapmışsınız. Birkaç haftada bir ağırlık arttırmayı deneyin. Makinede değil serbest squat yapmaya özen gösterin. Protein tüketmeyi unutmayın.

• Sizin kafa gitmiş g. tlere g. ğüslere :ı seksi görünücem diye x_x
    squat yerine o hareketin pozisyonunda 25 dakika dayanırsan dengen aşırı derecede iyileşmeye başlıyor git yürümeyi öğren ilk önce -,-
    birde g. t büyütüyorlar allahım yarabbim -_- g. t büyütüceksen otur evinde al çekirdeğini televizyon izle sanki başka işin var :d

1|0
    0|0
    • seksi görünmek değil mesele. genel olarak kaslı olmayı seviyorum

• x? x afedersin ama o kaslarla ne yapıcaksın O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_O_! O!_! O!_! O!! O_O?_! O?_O?_O?_O?_O?_? O_? O_! O_O?_O?_? OO?_? O_O?_? O_O?_O?_O?_! O?_O?_O!_? O_! O?_O!_? O_O?_? O!_O?_O? THIS IS MADNESS!!! ! ! !! ! !' !! ! !=! = !=! = != = =!!=

• kendimi öyle daha çok beğendiğimi farkettim

• Ölçünü al birde aynadaki görüntüne bak. Bir ay sonra farkı görürsün ama hergün squat olmaz. Vücuttaki en büyük kaslar bacaklarda bulunur onlarında 72 saat dinlenmesi gerek. Haftada iki yeterli

0|0
    0|0
  • 5 kg agırlıkla 10 squattaki amaç ne basen ve kalçayı eritmetmi?

0|0
    0|0
    • yağ oranım zaten düşük. amaç kas geliştirmek

• tamam o zaman düzenli yaparsan 1-2 ayda faydalı olur ilerleyen zamanlarda ağırlığı arttırırsın zaten. dinlenerek yap mutlaka

• 100 çok en fazla 20 30 tekrar yap ağırlığı arttır2 tane 5 lt su damacanası al veya dambıl al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tam tersi yuksek agirlikla az tekrar yapmalisin tatlim

2|1
    0|0
  • Oha:/

0|0
    0|0
    • tepki neden?

• ağırlıksız 200 yapabiliyorum ama artık vücut alıştığı için gelişme durdu

• Vallahi ben yürüyemedim bacaklarım titriyordu😖