Halen lider sizce gs mi?

51 puan ile galatasaray lider oldu deniliyor bugün günlerden gs yazan tüm taraftarlar durumunu geri sildi. GS kazanacak bu maç bizim diyenler görünümü sadece ben olarak güncelledi. 16 yıldır Fenerbahçeyi yenmeye çalışan GS 381 . maçıda kaybetti. Ve halen lideriz diye seviniyorsunuz. Fenerbahçeyi yenememişsiniz kıyıdan köşeden dandik takımları yenip lider olmuşsunuz. Söylenecek söz var mı EVET VAR. Bugün günlerden FENERBAHÇE

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeyi yeneme küçük takımları yen derken? İlk maçta biz yendik burada siz yendiniz anlamadım ne demek istediğini? Kaldıki Beşiktaşıda yendik? Lig sadece iki maça bakmıyor size bugün Fenerbahçe olsun bize hergün Galatasaray yensekte yenilsekte ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• lideriz diye ağlıyorlar ağlayın maçtan önce kazanacaz diye büyük konuşmayın o zaman sonra FENERBAHÇE gelir hayallerinizi yıkar yürek yemişlerdi maçtan önce

0|0
    0|0
  • 3 atar diyordum fener...
    atamadı iddaa yattı püü.
    zaten bir daha maç izlemeye gitmem.

0|0
    0|0
  • Galatasaray yensek te yenilsek te ayrica yine ondeyiz puan olarak... we yine diycem ki bugun gunlerden GALATASARAY...

0|0
    0|0
  • Lideriz tabi çekemeyen inkar etsin hatta intihar etsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ligde dandik takım görmedim 18 yıldır futbolu takip ediyorum o dediğin takımlar yeri geldi büyük takımları da güzel bir çelme takıyor

0|0
    0|0
  • Lider olduğumuz için fenerden gocunacak değiliz... Lider miyiz? Evet, her türlü lideriz...

0|0
    0|0
  • Kendinizi şampiyon sanıp, timsah yürüyüşü yaptığınız hatırlamasak :/

0|0
    0|0
  • evet bugün günlerden fenevbahçe ama bize bize hergün galatasaray

0|0
    0|0
  • Bu gün değil.
    Her gün Galatasaray.
    Sizin için evet sadece bu gün. :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray ve Fenerbahçe 1 sezonda iki kere karşı karşıya geliyor bu sene bu 2 maçın birini Fb diğerini Gs kazandı ve liderde Galatasaray sen neyin hesabını yapıyon kardeş? Sneijder o golleri başka takimami taktı? Ama kendi takımını dandik goruyirsan o senin bikecegin iş
    Bu kapak sana yeter

0|1
    0|0
  • o diyecek yok efendim kupa kaldırdım uefa kupam var o diyecek 16 sene 6-0 hep aynı muhabbetler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...