Şu an yenildiklerini için herkes tarafından dalga konusu olan GS liler kimler?

Yeter artık diyor musunuz? Ama şöyle bişey var yenen taraf olsanız siz ne yapardınız empati kurmak lazım biraz 😁

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hic yenemiyoz ki gs ne zaman fenerin sahasina gitse aslan kukremiyor kedicige donuyor oynamiyorlar acikcasi :))

0|0
    0|0
    • Ahahahahah :D çok güldüm bak bu yoruma

• Ahahahahah aynen aynen :D

• Neyse ne olursa olsun ben gs liyim hani :))

Erkekler Ne Diyor 8

• Dalga konusu vs bence daha çok erken lig bitmedi biz önümüze bakıcaz şu iki haftada puan kaybetmezsek FB BJK derbisinden sonra herşey farklı olabilir.

0|0
    0|0
  • yorumları söyle bir okudumda sanki 2 tarafta kazandıgında kaybettiginde veya berabere kaldıgında size bir getirisi var :D ( iddaa dısında ) galatasaraylıyım ama fanatik degilim yenildigi zaman benden bir sey eksilmiyor kazandıgında da getirmiyor o yüzden kafam rahat :)

0|0
    0|0
    • Orası öyle ama takım hayranlığı başka bişey

• Orasi oyle ama asirisi zarar :-) mac gunu sohbet edilir falan ama surekli mac a dayali sohbet can sıkar

• Kapak olsun onlara
    Valla benim maçla pek aram yok ama bugün izledim Galatasaray cidden oynuyamioo mahalle takimi getirsem yenilirim ama zorlarimmm en azindan pehhhhhhh
    Kapak olsun

0|0
    0|0
  • Herkes keyfini sürsün belli çerçevede tabi
    Tüm fenerlileri tebrik ederim fena değildi maç
    Gerçi yine çifkeflikler vardı iki takımda da

0|0
    0|0
    • Aynen o konuda bişey diyemem teşekkür ederiz :D

• Yılda bir kere karşılaşıyorsun deplasmanda neymiş 15 senedir yenemiyomuş ne olmuş yenemeyebilir bigün gelir fb yenemez dünyanın her yerinde var yenemeyen takımlar yakın zamana kadar real madrid deportivoyu 19 senedir deplasmanda yenemiyordu.

0|0
    0|0
  • Dalga geçmezdim; )

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe den puan olarak daha üstte olduğumuz içinmi dalga geçilecek bizle

1|0
    0|0
    • O işleri geç Senelerdir yenemediğiniz için dalga geçiliyor şu an sizinle bunu anla öyle gel okey?

• Ama senelerdir kupalari kazanan biziz? Bu maçlar Şampiyon olmak için oynanmıyormu bu maçı kazansaydik kupami alacaktık

• Bu küfreden beyin özürlülerini görünce tekrar tekrar anlıyorum Türk futbolundan bi' b. k olmaz.

0|1
    0|0
    • Ahahahahah :D maç sevinci yaa boşver takılma

Kızlar Ne Diyor 2

• şu an seni dalgaya alabilirdim ama insanlık bende kalsın :P gol atmasına rağmen puan olarak hâlâ altta olan fenerbahnçe :) birilerini dalgaya almak bize hiç bir şey kazandırmaz yani

0|0
    0|0
    • Hee hee canım ondan :D zoruna gitmiş senin baya belli üzülme tamam mi geçer geçer minik

• Hahaha kaşınıyorsun kızım sen

• Aaaa ciddi misin şaka yapıyorsun kaşı bakalım KIZIM sen

• Asıl halen altımızda kalanlar dalga konusu

0|1
    0|0
    • Yav hee hee zoruna mi gitti söyle söyle çekinme :D

• Ahahahah neyin kafasındasın kızım sen ağladın falan mi git elini yüzünü yıka bu ne atar bugün kazanan kim FENERBAHÇE ona göre Konuş bana dünü bugünü açma bugüne gel bugüne

• bu gün lideriz işte ahahahaha ruh hastası

Yükleniyor...