Engelleyen gizli kullanıcılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lafının yetmediği yerde engelleyen gizli kullanıcılar, size sesleniyorum.

Karşı taraf hakaret etmediği yerde neden engelliyorsunuz? Bilmediginiz yerde neden bilmiyorum diyemiyorsunuz da karsı tarafın kişiligini suclayıcı son yorumu yazıp engelliyorsunuz? Bu kadar mı acizsiniz iki kelam etmekten? Sizin kimliginiz belli olmuyor mu sanıyorsunuz gizli kullanıcı kisvesi altında ? :):):) Sonradan belli oluyor o. Bari akıllı olun insan engellemeyin de, insanlar özel şeylerinizi anlamasın. Hırsıza yol göstermiş gibi oldum :)

Güncellemeler:
soru gitti arkadaslar. ben de nirvanaya ulasmanın mutlulugu ile cayımı yudumluyorum. baska güncellemem olmayacak. tesekkür ederim cevap veren herkese.

NOT: seni +layamadım dante, engelliymişim :) kusuruma bakmazsın artık.

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• her yigidin ve güzelin kendini bir ifade biçimi vardır diyorum her ne kadar doğr bulmasakta yapacak birşey yok kendi yanlışlarıyla ve doğrlarıyla başbaşa bırakmaktan başka kendisini (halk arasında doktor reçetsini uygulamak diye de geçer)

1|0
    0|0
    • o yogurt yiyişini bana yapamaz.

• evet, haklısın ama es gecemiyorum böyle şeyleri. neyse sakinlestim zaten. tesekkür ederim.

• boşver ya yıpratma kendini boş boşna es geçiver gitsin sanalı b kadare kafaya takma rica ederim buarada

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu tip kişiler çok var birde ilk başta gizli olmayıp, gizliye dönüşüp engelleyenler var :) İnsanlar duymak istediklerini duyamadıklarında gerçeklerden kaçma istediklerinde bunu yapıyorlar.

1|0
    0|0
    • cok haklısın breakthrough. illa yandaş olmak lazım ki terbiyesizlige maruz kalmayasın.

• 4 kisi engelledi beni. hele bir tanesi var ki bana din konusunda kafa tuttu sonra bir baktim sorularinin cogunlugu cinsellik uzerine. yok su pozisyonu severim vs. ve bir bayan bu. beni dinsizlikle suclayip cinsellikle alakali.

1|1
    0|0
  • Kalplerine tekme atalım onları dışlayalım.

O değil de biz de gizlileri yazdıklarından dolayı engelleyebilsek güzel olurdu.

1|0
    0|0
  • sen takma onları kafana boşver ve yoluna devam et... bırak isteyen konuşsun isteyen engellesin takma kafana... ;)

1|0
    0|0
    • lafının yetmedigi yerde üstü kapalı kişiligime hakareti kabullenmiyorum. bu arkadas beşiktaşaaşkk isimli üyeye de 'kim bilir kimlerin altından gemissindir' dedi ve engelledi.

• tamam, sagolasın.

• Gizli kullanıcıları da engelleyebilmeliyiz ya da gizli kullanıcı gizlilikten çıkmadığı sürece bizleri engelleyemesin.

Ayrıca engellendeğimiz zaman bir uyarı gelse "şu kişi sizi engellemiş bulunmakta" gibisinden hoş olur.

BonuAlakasız olacak ama hazır isteklerimi sıralamışken, şunu da salıvereyim: paylaşımlarımızı kaldıran mod.un kim olduğu konusunda bilgilendirilmeliyiz <3

1|0
    0|0
  • birde laf soktuğunu sanıp engelleyen zihniyet var hacı.

2|0
    0|0
  • zaten gizli kullanıcılara çok fazla cevap yazmıyorum. sorun yok yani.

1|0
    0|0
  • eşeğin totosunu yesinler o zaman :)

1|0
    0|0
  • Seni neden engellemişler :P

1|0
    0|0
    • Soruyu gördüm. Sorana çok fazla gitmişsiniz.

• farklı fikire acık olmasa bile terbiyesizce ve saygısızca bel altından vurup susturamaz. en sinir oldugum insan tipidir.

• Anladım da ben orda cevaplayanın öyle ters cevap vermesini doğru görmedim. Farklı fikire açık olmayan bir soran değilmiş, cevaplayan da farklı fikire açık değilmiş. Onların tartışmalarına hiç girmesemişsin iyiymiş.

• hepsini sallandıralım

1|0
    0|0
  • Rahatsızlık verenler dışında engellemek zaten etik değil diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • bunlar tarikat gibi dikkat et hepsi toplu olarak engeller şimdi seni

1|0
    0|0
  • safinazlık yapıyolar engeleyemiyoruz bu durumu:)

1|0
    0|0
  • Kollarından ısıralım namıssızların

1|0
    0|0
  • Beni engelleyen kızlara AŞIĞIM. Hepiniz engelleyin beni :D

1|0
    0|0
  • Hepsi sabunluk

1|0
    0|1
  • bunamı taktın boşver

1|0
    0|0
  • ezik detectedler...

1|0
    0|0
  • Hepisinin kuyusuna kova.

1|0
    0|1
  • gerçekten semizotu kıvamındalar

1|0
    1|0
  • Açık açık söyleseler de ben de engellesem. Sonra beni engellediklerini unutuyorlar, yüssüz gibi gelip cevabımın altına yorum yapıyorlar. Peh...

Eskiden takılıyordum ama artık takılmıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link

özellikle bu soruda da görüldüğü üzere arkadaş önce hakaret etti sonra engelledi alacağı cevabı bildiği için sonra şikayet ettiğim için yorumu silindi sonra da yüzsüz yüzsüz gelip benim cevabımın altına "sizi engeleyyecek kadar ciddiye almam" tarzı yorum yazmış

bu ne yaman çelişkidir bu nasıl bir ezikliktir hem gizli sor hem laf say sonradan korkundan engelle sonra da kuyruğu dik tutmak için sizinle uğraşmam ciddiye almam de seni kim ne yapsın :D:D

1|0
    0|1
    • linke baktım sende de ağır tahrik var hacı

• ben onun kişiliğine yönelik yorum yapmadım genel anlamda ne düşündüğümü söyledim

onun silinen yorumunda benim milletin altına yattığımın hesabını yapıyordu. haddini bilecek herkes kişiliğine yönelmeyeceksin aciz aciz görüşünü söyle çekil kenara

• sevdim bunu :D Geçen birşey yazdım soranda gelmiş lafı koymuş engellemiş herkes onun dediğini beğendi ben kendimi savunamadım bile.. :D

1|1
    0|0
  • sitedeki bütün fenerliler engellemiş beni nerdeyse haha. çok üzüldüm gerçekten büyük eksiklikk :))))

1|1
    0|1
  • banada yapmış kaç kişi ama takan yok boş insanlar işte :))

1|0
    0|1
Yükleniyor...