Var mı derbi hakkında tartışmak isteyen? Soruya o zaman?

Ben maçın berabere olacağı yönünde tahminlerde bulundum. Ama kaç tane anket açsam çok nadir kişi fenerbahçe filan diyordu. Gelin görün ki maçı Fenerbahçe 1-0 yenerek satın aldı. Sizlerin nedir düşünceleriniz bu konuda? Bu sonuç bekleniyor muydu?

Güncellemeler:
Yok mu a dostlar? :D
Güncelll
Derbi bitti eig seçilmedi :D

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir beşiktaşlı olarak fenerin yenecegini tahmin ediyordum ve bir çok sorunun altina yazdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Satın mı aldı ! Hadi be ordan 16 senedir bizi kadıköy de yenemediniz buda 17. Seneniz oluyor kalkın bir bardak soğuk su için ve yenilgiyi kabul edin bence. Yenseniz, hakkımızdı diyonuz yenmeseniz satın aldınız diyonuz bal gibi de hakkımızda yendik pok gibi oynuyordunuz, yenmesek ayıp olurdu , kabullenin artık, zor olmasa gerek

0|1
    0|0
    • azından bal damlıyo valla yediremeyince böyle oluyo sabahadar sindirirler merak etme :)

• gslilerin acıyı hafifletme bahaneleri
    1. lideriz hala
    2. sizin evde kupa aldık
    3. bizim uefa kupamız var
    başka bahaneleride bekilyorum :))))

0|0
    0|1
  • Cimbom başı dik yürür!

0|0
    0|0
  • 15 yıldır bizi kendi sahamızda yenemiyorlardı zaten bugün de gelenek bozulmadıı Fenerbahçem aldı maçııı

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin kazanacağını biliyordum ^_^

0|0
    0|0
  • Sadece 3 puan kaybettik yine lideriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• FB BJK maçına kadar puan kaybetmezsek yine açarız arayı ikisinden biriyle ya da ikisiyle bizde inş anadolu takımlarına puan vermeden devam ederiz.

0|0
    0|0
  • Galatasaray mı sattı? 1 sene daha sahalarında yenmesekte olur diye?

0|0
    0|0
Yükleniyor...