İnsan neden kendisine yapılmasını istemediği şeyi özellikle başkalarına yapar?

İnsan neden kendisine yapılmasını istemediği şeyi özellikle başkalarına yapar? Neden başkalarına empati kur diye bağırırken kendini bu sınıfın dışında tutar? Eğlence midir bu, yoksa boş bulunuş mu...?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• zevkli oluyor.

0|0
    0|0
  • insanın doğası budur. ne kadar empati yapıyorum şöyleyim böyleyim desede değişmez gerçek malesef bu :)

0|0
    0|0
  • Empati kavramının anlamını yitirdiği insanlar onlar.Eğlence mi,boş bulunuş mu soruna da gelirsek;insan ne kadar dikkatli konuşursa yani ağzından çıkanların haddini hesabını bilirse ona göre de davranır(umarım meramımı anlatabilmişimdir).

0|0
    0|0
  • Eğlence

0|0
    0|0
  • Karaktersiz oldugudan

0|0
    0|0
  • Kendisine yapılmıştır, gıcık olmuştur. Acısını çıkarmaya ihtiyacı vardır.

0|0
    0|0
  • Başkasında çok komik olur eğlenilir,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Simdi herkes gemisini yuruten kaptan rolunde. yasamak icin ezeceksin. su ana kadar empati kkurduk da ne oldu ki. giden hep bizden hep omurden oldu. aslinda yapilacak tek sey adamina gore muamele

0|0
    0|0
  • psikopatlık, sapkınlık bence. inadına yaparlar kendi hoşlanmadıkları şeyi. ilk fırsatta ıslak odunla dövülesi insancıklar.

0|0
    0|0
  • Çünkü insan bir parça egoist bir parça psikopat bir parça narsist bir parça hanzo bir o kadar kibar.. rRahatına düşkün bazen fedakar ama daima riyakar bir yapıdadır dostum..

0|0
    0|0
  • Bunun bencillik ten başka açıklaması olamaz

0|0
    0|0
  • Kendimizi z*kmediğimiz için

0|0
    0|0
  • acaba nasıl bısey dıye denıyorlar begenırlerse kendılerınıne uyguluyacaklar

0|0
    0|0
  • kesinlikle bu tür insanlara sinir oluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...