Sorum BODYBUILDING yapanlara?

Herkese meraba. Benim kafama takılan bir çok soru var bu spor hakkında. Pump etkisindeyken kaslarım çok iyi ama çalışmadığım zaman kaslarım çok yumuşuyor ve sigarada kullanıyorum. ARkadaşımın ise kasları sürekli sert hep pump etkisinde çocugun kasları nasıl oluyor bilmiyoruz. Damar tıkanıklığı veya demir eksikliği falan sigara bunların etkisi varmıdır sizce? kasların yumuşak olmasında.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• spor yapıp zararlı alışkanlıklara sahip olmak zaten mantıksız. ama çalışma sırasında büyüyüp normalde o kadar sert olmaması daha iyi kaslarının sürekli gergin olması uyumana bile engel olur; kalbinin daha çok pompa yapmasına sebep olur. vücudun spor dışında rahat olması gerekir. senin istediğin görüntü ise zamanla oluşur merak etme vücut kütlen arttıkça gergin olmasa bile öyle görünür sen yılmadan devam et

0|0
    0|0
    • işte tam istediğim yorum. Çoook teşekkür ederim gerçekten rahatladım :)

• Kisa suredir yapiyorsundur dostum. Definasyon asamasina gelip en azindan 3. Evre programina baslayana kadar oyle olur

0|0
    0|0
    • ciddi ciddi yaptığımın 4. ayı... normalde 2 senedir uğraşıyorum

• Ben de normalde tam 6 senedir ugrasiyorum ama bir fotoya baksana 6 senelik vucut mu :) adqm gibi araliksiz ve her seyi ozenli yapmak gerek. Ben en son bir 9 ay ara verip kilo verdim Simdi sifirdan basladim. Sabret olur. 2 yilda super seyler olur hatta

• umarım olur çok uğraşıyoruz:)

Yükleniyor...