Ben demiştim kadıköyde fener kaybetmez diye haklı çıktım? neden?

kadıköyde kazanamama baskısı psikolojik etki oluşturuyor herhalde maçı izledim 90 dakika fenerbahçe oynadı korkak oyunla asla kazanamazlar

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Harikasin cunku

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaray daha üstündü hakan balta sakatlanınca savunma bozuldu

0|0
    0|0
    • o statta ne var ki kazanamıyorsunuz

• Oh iyi oldu..

Beşiktaşlıyım ama gs kazansın istemedim..

0|0
    0|0
    • çünkü sizin işinize geldi sizde derbileri kazanamazsanız şampiyon olamazsınız ama

Erkekler Ne Diyor 2

• 3 tane çok net kaçırdık Selçuk Burak hele Yasinin kaçırdığı kaçmaz denecek cinstendi kuyt güzel vurdu gol oldu ikinci yarı FB iyiydi ama yinede çok net pozizyonlar yoktu firikik vs vardı derbide böle 3 net fırsatı kaçırırsan zaten kazanamazsın ama yine lig bizim ve BJK nin elinde 1 puan önlerindeyiz kendimize bakmalıyız.

1|1
    1|1
  • 90 dakika fenerbahçe oynamadı.
    ilk 25 dakika galatasaray adeta tek kale oynadı sonra oyun dengelendi. ilk yarının son dakikaları ve ikinci yarıda 75. dk ya kadar fener müthiş baskı kurdu. sonra Galatasaray baskıyı yengi , ama fener golü buldu. sonrada bir kereden tüm fenerlilerin ayağına kramp girdi son 10 dakayı öyle erittiler maç bitti.
    bugün gs da burak yerine sow olsaydı. maçı 2-1 gs kazanırdı.
    hakemde iyiydi.

0|0
    0|1
    • kardeş maçı izledim hep fener oynadı tarafsız olarak bakarsak böyle

• kardeş bende takımıma ikinci yarıdaki oyunu yakıştıramadım. ama golüde baskı yerken yemedi buda ironiktir. yani pozisyonlar gol olmadı ama pozinyosuz golü buldu fener. kısmet böyleymiş. belki on sene daha feneri yenemeyiz kadıköyde. ben arkadaşlarımı tebrik ettim.
      gs ye gelecek olursak takımın tam bel kemiği melo yoktu. hakan balta gibi tecrübeli adamda sakatlandı. ayrıca hamza hocanın hata yaptığını düşünüyorum. olcan gs nin oyuncusu değil. hep hakemle tartıştı çok sert oynadı çirkeflik yapıyor. sevmiyorm. onun yerine oyunun başından emre çolak olmalıydı. sağ kanattada buruma olmalydı bunlar oyuncu eksilten adamlar. zaten fener snijderi iyi kapatmıştır. onlar olsa nefes aldırırdı snijdere. ama olsun. daha iyi oynayan kazandı. helal olsun.

• fenere malzeme verdiniz 50 sene konuşıurlar

Yükleniyor...