Derbiden sonra çalan şarkı?

İlk 20 dk hariç tahmin ettiğim gibi Fenerbahce üstünlüğünde geçen bir maç oldu. Gs bir puani bile haketmedi bence. Volkan Demirel kurtardığı iki pozisyonla ilk yarıda ki maçın rövanşını aldı. Bu arada ligin en iyi oyuncusu denilen Sneijder oynuyor muydu gören var mı?

Asıl soruma geleyim; maç sonunda calan Göksel -acıyor şarkısının amacı neydi? Fb yönetim olarak böyle bir mesaj girişiminde bulunması ilginç.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herhalde evlerinde kupa kaldırıp stadı ateşe verdikleri anıları akıllarına gelmiştir.
    Sana gelince hangi takımlı olduğun bile belli olmayıp ortalığı karıştırmanda ilginç.

Gs bir puanı haketmedi diyorsun burak ve selçuk, yasin pozisyonlarını değerlendirseydi farklı bir oyn olurdu.
    Sneijder her topu aldığında peşinde bir anda 2 kişi oluşuda senin gözlerinde sorun olduğu algısını oluşturuyor bende.
    Beşiktaşlı olduğunu farzedersek.

Nerdeydi dem baba ve josa bizim maçta. ?
    Sneijder her zaman oyunun içinde olan bir oyuncu.

0|0
    0|0
    • Statlarinizda kupa kaldirmaniz sizin için çok güzel avuntu oluyor, her sene kadıköyde yenildiginizde bunları söylüyorsunuz. Sizin bulduğunuz pozisyonlar baskının sonucu değil kötü oynarken oluşan pozisyonlar. Ben beşiktaşliyim, dahasi yok. Sneijder hep oyunda diyosun bu aksam hiç oyunda degilde. Demba Ba, sosa diyosun adamlar daha iki derbi maçi yapti. Sneijderin kacinci maçi?

• Yok ben biliyorum Beşiktaşlıların ne tarafa kaydığını dostum orda sıkıntı yok :) Sadece gerekenleri söledim.

• çalıntı yapmayiz rahat ol sen.
      İstediğini yaz zaten fnerin kölesi gibisiniz

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim aklıma telgrafın telleri bir de mini mini bir kuş geldi 😂😂

0|0
    0|0
  • hakan balta sakatlandıktan sonra savunma sorun yaşadı oldun yine lideriz ya

0|0
    0|0
    • Çok emindiniz yeneceğinize ben fener kazanir derken üzerime çullaniyordunuz :D

• ben mi çullandım arenada kim kazandı lider kim

• Arenada siz yendiniz lider sizsiniz, kadıköyde fener yendi yarış kızıştı.

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 tane çok net kaçırdık Selçuk Burak hele Yasinin kaçırdığı kaçmaz denecek cinstendi kuyt güzel vurdu gol oldu ikinci yarı FB iyiydi ama yinede çok net pozizyonlar yoktu firikik vs vardı derbide böle 3 net fırsatı kaçırırsan zaten kazanamazsın ama yine lig bizim ve BJK nin elinde 1 puan önlerindeyiz kendimize bakmalıyız. İpler yine bizim elimizde puan olarak FB den öndeyiz kendi maçlarımızı kazanalım yeter yarış yeniden başladı.

0|0
    0|0
    • bunun hangi takımlı olduğu belli değil konuşman hata.

• @Bandiss ben beşiktaşlıyım kardeş, anladığım kadarıyla Gökselin dediği gibi acıyor, bana sardığına göre.

• Psikolojik baski.

0|0
    0|0
  • gs kontra yapa yapa neyse.. sinirim cıktı

fenerbahçe tebrikler

bide

cüneyt çakıra kötü hakem diye bir daha birisi derse
    onun ben neyse.

0|0
    0|0
  • valla orda kupa kaldırdığımız günler akıllarına gelmiştir benzin istasyonu falan yaktılar acıyor diye sonra şarkı çalıyorlar bu fenerlilerde bir acayip canım

0|0
    0|0
  • nkfvas

1|1
    0|0
Yükleniyor...