Fenerbahçe 1 Gs 0. Ne dusunuyorsunuz?

Fenerbahçe 1 Gs 0. Ne dusunuyorsunuz?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Gs li olarak fb'lileri kutluyorum top bu kim iyi oynadıysa o kazanmıştır tbrikler.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• şansa attılar zaten bı kere sss

0|0
    0|0
  • Ikısınıde sevmıyorum

0|0
    0|0
  • Lideriz yine moral bozmaya değmez

0|1
    0|0
  • 💙💛Fb olarak tebrik ediyorum oyun bu sonucta sonrasida olaysiz biter insallah 😊

0|0
    0|0
  • Deme öyle deme üzülürüm :/

0|0
    0|0
  • Hakeden aldı helal sana kanaryam

0|0
    0|0
  • Zar zor gol atabildik çok mutluyuuum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 tane çok net kaçırdık Selçuk Burak hele Yasinin kaçırdığı kaçmaz denecek cinstendi kuyt güzel vurdu gol oldu ikinci yarı FB iyiydi ama yinede çok net pozizyonlar yoktu firikik vs vardı derbide böle 3 net fırsatı kaçırırsan zaten kazanamazsın ama yine lig bizim ve BJK nin elinde 1 puan önlerindeyiz kendimize bakmalıyız.

0|0
    0|0
  • Harika bir maç oldu. Tam bir derbi izledim. Özellikle bir Fenerbahçeli olarak Sabri'yi tebrik ediyorum marş okunduğu sırada üzerindeki hırkayı önündeki çocuğa giydirdiği için.
    Maç genel anlamda çok çekişmeli ve zevkli geçti. Özellikle ikinci yarı Fenerbahçe harika denebilecek bir oyun sergiledi. İlk yarı ve ikinci yarının bazı anlarında bizi kurtaran Volkan Demirel oldu. Puan farkı bire içmekle beraber kötü gidişata da dur denildi bu alınan puan kadar önemli. Karşılıklı fair-play bir kaç oldu bu da önemliydi. Yendik mutluyuz :)

Ha ayrıca maç esnasında Galatasaray forması yakan kendini bilmez adamlarla aynı takımı tuttuğum için bu gün kendimi kötü hissettim. En azından Sabrinin yaptığı jeste ayıp oldu. Böyleleri futboldan men edilmeli.

0|0
    0|0
  • Tebrik ederiz feneri oynadi kazandi ne dusuncem baska ;)

0|0
    0|0
  • yazık oldu aslanlarıma

1|0
    0|0
  • Sağlık olsun ne diyelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...