Yalın hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Şarkıcı Yalın ı ele alalım düşünün sizce nasıl biri ,şarkıları,kişiliği nasıldır?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kenan doğulu ve onun tayfası.. Suratta sürekli bir sinsi gülümseme saçlar yana yapışık fakat ıslak gibi.. Ayakta converse tipi uçuk renkli bir olay üzeri dar paça..

Kliplerde ağlarken akmış göz makyajı ve nostaljik bir hava katılmış siyah beyaz çekimler.. Tarzım değil değerli anonim kardeşim..

0|0
    0|0
  • ayy çoq yahuşuklu .s.s

0|0
    0|0
  • Yalın hakkında düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Cengiz babanın popçu versiyonu müzik aynı sözler başka.

0|0
    0|0
  • isteyerek hiç dinlemedim cafelerde falan denk gelirse dinlerim ama haz etmiyorum

0|0
    0|0
  • ele avuca alamam yalını..bir tek sen eksiksin

0|0
    0|0
  • hayatta dinlemem sesi uyuzuma gidiyor...

0|0
    0|0
  • yetenekli bi arkadaş.ayrıca gitarla kız tavlama sanatının kitabını da yazmıştır kendisi.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum efenim.

0|0
    0|0
  • annen nasıl diye düşündünmü derdi sıkıntısı var diye düşüdünmü.bak nasıl içine oturdu bu cevap :)

0|0
    0|0
  • şarkıları güzel de kişiliğini nerden bilelim?

0|0
    0|0
    • Duruş olarak

• bende onu söylüyorum bir insanın kişiliğini duruşunu bilmek için onunla vakit geçirmek gerekir. nerden bileceğixz?

Kızlar Ne Diyor 4

• Sarkıları süper özellikle son albümde Ozan Çolakoğlu ile harika şarkılar yapmışlar ,genelde şarkıları karşılık sohbet havasında sanki o yüzden de ayrı bir seviyorum.

Herşeyim Sensin şarkısında da 03:16 ile 03:36 arasındaki keman ,elektro gitar ve davul üçlemesi eşsiz insanı alıp götürüyor .

0|0
    0|0
  • az önce alman bir vatandaş onu sordu adı ne albümünü alıcam falan diyordu, üzerine bu soru..

haftada 2 kez anmazdm yalını halbuki :S

0|0
    0|0
  • İyidir, severiz.

0|0
    0|0
  • patates kafalının teki

0|0
    0|0
Yükleniyor...