Söze soruyorum beyler?

Bir kızın futbol, basketbol gibi spor dallarıyla ilgilenmesi ve bu sporları yapması onu itici biri mi kılar? Kızlar spor yapmasin mi yani

Güncellemeler:
Size soruyorum olacaktı :D

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• basketbol, fitness yapıyorum. sevdiğim kadında yaparsa çok hoşuma gider yani. fitness yapanlar çok çekici ve seksi oluyor, fizikleride öyle. kim istemez böyle birini ne iticisi?

0|0
    0|0
  • valla bizim burada futbol oynayan bir kız vardı arada bana calım falan atardı anlık gıcık olurdum ama hiç itici gelmedi :)

0|0
    0|0
  • Girsin dolma yapsın bana. Ben bile oynamıyorum. :D
    Sarma saran kızın tatlılığı 3-5k daha iyi.

0|0
    0|0
    • Onları da yapabilen bir kız düşün :D yaprak falan sarmayı da biliyor ama spora da ilgili yani

• O zaman tadından yenmez işte. :D Ama sadece mesela benimle oynıcaksa tatlıdır o kaa :D

• herhangi bir iticiligi yk spor yapan kızlar daha güzel olurlar

0|0
    0|0
  • yapın tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence itici gozukuyolar.
    Ama hakkiyla yetenekliymis kalkar alkislarim.
    Mesela ben bir ara hentbol takim kaptaniydm.
    Fanclubumu kurmuslardi.
    Ust siniflar bile beni hayranlikla izlerlerdi.

0|0
    0|0
    • Fazla hareketliyim mesela okul ortamında falan çıkar bahçeye futbol basketbol vs oynarım. Bu yüzden de tanınıyorum sanırım

• bence yapmalı hem dengeli sağlıklı olursun vede o göbek falan filan uğraşmazsın boş durmak yerine futbol oynamak bence cok cool ve zevklı

0|0
    0|0
    • Aslında voleybolcuyum ama basketbol ve futbolu daha çok seviyorum ve sporla fazla ilgiliyim :)

• futbolda iyiysen bence oyna

• Okul bahçesinde falan oynamışlığım çok :)

• hayır neden itici olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...