Kızların koltukaltları neden tamamen tüysüz görünüyor?

Tüy normalde vücudumuzun ısı dengesini sağlayan önemli bir yapılardır ancak genellikle bu tüyleri sevmeyiz ve vücutta genellikle ''istenmeyen'' tüyler olarak kabul ederiz. Peki bayanların koltukaltının büyle pürüzsüz görünmesini sağlayan şey nedir? Erkeklerde bu durum niçin yoktur, gerçi erkeklere kıl gidebiliyor da sorum bayanlar için. :)))

0|0
17|2

En İyi Kız Görüşü

• kızların tüyleri daha ince ve seyrektir hatta hiç tüyü olmayan kızlar bile var erkeklerinki daha serttir ve erkekler genelde traş bıçağıyla alırlar kızlar daha fazla özenir daha pürüssüz olmasının sebebi o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Biz jilet yapmayız kokunden alırız o nedenle . sız jılet yaparsınız ve hem goruntu kotu olur hem de kararır koltuk altlarınız. YANI BIZ agda yaptyıgmz ıcın oyled.

0|0
    0|0
  • tüylerin yumuşak olması ve kıl köklerinin belirgin olmaması

0|0
    0|0
  • bir kere bayan diye bir cinsiyet yok. kız diye de bir cinsiyet yok. kadın yazmayı başarabilirsek çok güzel olacak.

ikincisi, hayır erkeklere kıl hiç de gitmiyor. iğrenç oluyor.

bir bayın kıllı olması iğrenç bir şey.

ağdayı deneyin. o zaman koltukaltlarınız pürüzsüz görünmeye başlar.

biz de kıllarınızı görüp iğrenmeyiz. nasıl fikir.

1|0
    1|4
    • BAĞĞYANNN imza kıllı erkek

• Heyyyytt bee forever KADIN :)

• bayan diye cinsiyet yoktur diyosun erkeğe de bay dedin bayan yoksa bay da yok :)

• Ağda sağolsun.

0|0
    0|0
    • hehe her seferinde soğuk ağda yapmak :)))) .sss en iyisi epilatör arkadaş .d :))))

• Jilet vurulmadğı için seyrekleşiyor. Ve almak için uzamasını beklemiyoruz. Hafif baş kaldırı yapınca alıveriyoruz.

0|0
    0|0
    • ya şimdi şöyle birşey var, jilet tüyleri gürleştiriyor bunun sebebi heralde küçük tüyleri de alması olsa gerek. Siz epilatör yada ağdayla alınca tüyleri kökünden alıyorsunuz ve uzayıp deri dışına çıkması 1 haftayı buluyor. Dolayısıyla direk kökten alındığı için yerine çıkan tüy çok yumuşak oluyor. Bence sebebi bu biz kesiyoruz siz alıyorsunuz aradaki fark bu, nasıl iyi özetleyebildimmi şimdi :))))

• Başarılı. En doğru cevabı sen vermişsin. En iyi cevap seçilmelisin.

• :)))))))))

• alıyoruz süreklide ondan

0|0
    0|0
  • epilasyon en güzeli

0|0
    0|0
  • Agdayla yaparsan seninkide bayanlar gibi gözükür

0|0
    0|0
  • jilet sertleştirir ve sık çıkmasına sebep olur ağda veya makinayla al

0|0
    0|0
  • ağda yap bide gör bak senin kide aynı oluyo ama o acıya daynman gerekebilir ...

0|0
    0|0
    • çok mu acıtıyor?

• Bundan 3-4 yıl önce makina denemiştim, denemez olydım o zaman ilk seferde koltukaltimi acıttı ve kızarttı, kılları da iyi aldı ama krem sürmek zorunda kaldım .s başlık değiştirince düzeldi sonra :)

• hahha dikkat et :)

• Siz jilet vuruyorsunuz biz ağda.

0|0
    0|0
    • her seferinde ağda mı ya en iyisi sizin epilatörle almanız :))))

• gızlar neden söylüyorsunuz meslek sırrımızı.

0|0
    0|1
  • lazer yaptırıp kurtuldum zamanında mesela

0|0
    1|0
  • kızlar makinayla aldıkları için daha ince çıkıyo erkekler jiletle alıyor sert çıkıyor ve kızlar daha özeniyor bu duruma kızların cildi daha hassas olduğu için erkeklerden daha iyi bi görnüm sağlıyor

0|0
    0|0
    • Makina cok acıtıyo mu peki ?

• ilk başta biraz acıtıyo ama sonra hissetmiyosun tüylerin inceldikce hiç hiissetmiyosun yani dayanılmıcak gibi bişi değil biraz acıyo

• Yani makina da güzelde makina bazen koltukaltını hafif tahriş edebiliyomuş, yani kız arkadaşım bazen makinayla aldiğında bazen koltukaltı hafif kızarık oluyodu, ama onun başlıkları var galiba ya, ilk segerde acıyo da sonradan azalıyo acısı :)

• ağdadan dolayı

0|0
    0|0
    • evet ama zor gelmiyomu her seferinde ağda yapmak ne kadar sürüyor ona paket te dayanmaz ki :D

• en iyisi pürüzsüz bembeyaz diyosun yani :)))

• aynen öyle :)

• yok yok ne yapsamda benim pürüssüz olmuyor... biraz da cilt yapısıyla kıl yapısıyla da alakası var maalesef.. =/

0|0
    0|0
    • ya tamamen pürüzsüz de olmasın o kadar :) diyorum ya kılın da asıl görevi hava dengesini sağlamak ama koltukaltında olmuyor, yakışmıyor maalesef :) ama eğer esmer tenliysen biraz var gibi gözükür yada hafiften koltukaltın siyahımsı gözükür, tedirgin olma :)

• hehehe resmen mutlu oldum.. =) lazer denedim, sanırım yanlış bir uygulama sonucu arttı... =/

• dikkat etmelisin işte güvendik kaliteli bi yere git, iğneli de dene ama o biraz daha sıkıntılıymış duyduğuma göre, benim tüylerim çok çabuk uzuyor maalesef işte :((((

Erkekler Ne Diyor 2

• ben hiç inanmıyorum kış aylarında hiç bir kızın koltuk altı temizliğiyle uğraşıcağını, aklıma yatmıyor,ya düğüne falan gidicek yada sevişmeye anca ozman alırsa alırlar,

0|1
    0|0
  • Benim gördüklerimin hepsi yeni tıraş olmuş at hırsızı herif yüzü gibiydi :(

0|0
    1|0
    • Yüz vermek neki efenim canımı alın

• lazerr hmmmmmmmmmmm

Yükleniyor...