Alex'e yapılanlar abartılı mı sizce?

tamam işin ucunda bir efsane var. yarı yarı efsane. ama daha dün aziz baba diye ölen taraftar şimdi yuhluyor. inanın fenerbahçeyi çözemedim ya siz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş abartı felan değil adam hayrınamı oynadı fenerbahcede.Aldı trilyonları paşalar gibi.İyi futbolcuydu ama oynadı gitti.Normal her futbolcu gibi.Zaten türkiyede şike olayı cok dönüyor iddaa cıktı cıkalı.Baskettede futboldada.Bu yüzden herzaman haksızlık olacaktır.Ben galatasaraylıyım ama futbol takımındanda basket takımındanda bktm lanet olsun karaktersizlere.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• tepkinin dozajının fazla olması alex le alakalı değil şu zamana kadar olan olaylar toplamıdır.Biz artık paragöz bir başkan istemiyoruz , allah aşkına haklı bile olsa hangi kulübün başkanı ağzından salyalar çıkartarak bir oyuncusunu suçlayabilir ben başkanım diyor ozaman başkanlığını bil avrupada çoğu takımın başkanını bilen yok bizde ise oyunculardan çok başkanlar çıkıyor, takmlar finans aracı değildir tamam külüp para kazansın başaralı olsun ama para önüne geçerse külübün bu şirket olur,bundan 15 20 sene önce para yoktu ama herkes mutluydu traftarlıktan, birbirlerini kızdırmaktan kimse kimseyi nasıl yendik deyince öldürmeye kalmıyordu bunlara bir dur demenin zamanı geldiğini anlayan ilk taraftar grubudur fenerbahçeliler inş gerisi gelir diğer takımlardanda...

0|0
    0|0
    • hapisten çıkartmak için yalvarıyordu fenerbahçeliler. herkezi protesto ediyordu. fenerbahçe sadece show takımı başka birşey değil. daha 1 ay önceaziz başkan diye kendinizi yırtıyordunuz şimdi gelmiş paracıl başkan istemiyoruz diyorsununz. valla kusura bakmayın ama bır karar verin

• hapisten çıkarmak için uğraşacaz tabi suçlu değilizki hapis yatsın okadar şike maçları var bir sürü takım bir sürü futbolcu vardı ama içeride yatan bir tek fenerliler sen savunmazmısın o ayrı bu ayrı hemen zaten birbirine karıştırın söyleyecek başka bir şeyiniz yok tabi

• kendi ağzınızla dediniz paracıl başkan istemiyoruz diye. efsane dediğiniz 8 yıl bizde ömürlerinn sonuna kadar bizdeler di halada bizdeler. alex hiçbirşey yani. ben derim ki şikeci başkanınıza sahip çıkın malum gücünz para ile türk ligine yetiyor. avrupada zaten fiyaskosunuz

• fener seyirciyi değişiktir. 3 b takımıyla maçları var 3 galibiyete ne sorun kalır ne alex.

0|0
    0|0
    • aynen öyle anlamadım yıllardır çözemedim asla değişik bi taraftar

• lan bende fenerliyim :D çok abartma :) şaka bi yana bu yüzden kaybediyoruz.

• yaani :)

• fenerbahçeye her ne yapılıyorsa bence bu abartılı. takımın içine ettiler el birliğiyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...