KS'de birini hiç tanımadığınız halde neden yargılarsınız?

Soru ve cevaplarla birini tanımak veya hakkında fikir sahibi olmak mümkünmü sizce? Yani sadece cevabına bakarak ona hakaret etme hakkını nerden buluyorsunuz? İşinize gelmeyincede engellemeyi marifetmi biliyorsunuz?

Güncellemeler:
Kaldıki yıllarca evli kalan kişiler bile hala tanımadıkları bir çok yönlerini yeni yeni keşfediyorlarken, iki kelimeyle birini tanımak veya hakkında fikir sahibi olmak... Farklı fikirlere açık olacaksınki bilmediklerini öğrenecek bildiklerinide başkalarına öğreteceksin..

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• + 99999

bende buna anlam veremiyorum cidden. herkes herkesin fikrine katılmak zorunda değil, beğenmek zorunda da değil ama hakaret etme hakkına da sahip değil.

hemen kategorize etmek hemen etiketleme hadsizliği nedir.

hoşumuza gitmeyen bir çok tavır,fikir vs olabiliyor. her böyle durumla karşılaşıldığında sırf seninle aynı düşünmüyor diye sayıp dökme hakkını nasıl görüyorsun kendinde diye sormak isterim onlara da anlayabileceklerini hiiç sanmıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• link

link

Ornek olarak

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki.

0|0
    0|0
  • Bazı insanların içind ehakimlik ukte kalmış,bilip bilmeden konuşunca iyi bir yaptıklarını sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Gülüp geçeceksin.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
    • Bu konuda cok sayıda ornek var. Bırazdan gosterecegım.yanı lınk verecegım.

• cevap vardır cevap vardır.kimi gel bana söv diye bağırır.

1|1
    1|0
  • Hiç takılmıyorum öyle insanlara.

0|1
    0|0
  • kötu tecrubelerden sanırım yada karsıdan gelen bır davranıs yuzunden olabılır

0|0
    0|0
  • e sen de ciddiye alma tanımadığını

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçenlerde mevzuya bir cevap yazmıştım. Bayanın teki beni rencide edip direkt engellemiş. Yani cevap hakkı bile tanımadan. Oysa benim yazdığım içerikte en ufak rencide edici bir durum yoktu. Konuyu bir daha oku ve öyle yaz diyerek engellemiş. Hani çokta lazımdı ya sanki bana :)

Bunun dışında kendisini yazıları ile belli edenler var. Yani iq'su düşük tiplerin. Ben dalga geçmem, geçenler kendi bilir. Öyle kişilerle muhatap olmamayı yeğlerim.

İnsan saf olabilir, kimse bu hayatta tecrübeli olarak doğmadı. Sen o yollardan geçmişsindir karşı taraf geçmemiştir. Bazen öyle bir durumlar oluyor ki, hani yuh dedirtecek cinsten ama saf işte yapacak bir şey yok. Bilgilendireceksin nihayetinde..

0|0
    0|0
  • Fikir ayrılığı yaşayacağınız ve bunların üzerine tartışacağınız birilerini bulamayacaksanız bu sitede yazmanın ne anlamı var ki?

0|0
    0|0
  • hep yazıyorum bu site o kadar ciddiye alınacak bir ortam değil.

1|1
    0|0
  • tanımaktan kasıt nedir? burada fake olmadığını kendi düşüncelerini yansıttıkları varsayımı altında normalde tanıyabileceğin kadar, hatta bazen daha detaylı tanıyabilir insanları, dikkat etmek, tanımak istediklerine odaklanmak yeterli bence.

0|0
    0|0
  • Fotoma bakıp beni yargılayanlar var oysaki bilseler arkasındaki yakışıklıyı sda

0|0
    0|0
  • Benim cevaplarımı okuyan benim nasıl biri olduğumu anlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...