Aşık olduğunuz birinden öyle hemen çabuk vazgeçer misiniz?

diyelimki deliler gibi sevdiğiniz biri size çok büyük bi yalan söyledi ve ayrılmak zorunda kaldınız çevrenizdekiler yüzünden hani derler ya o yalancıylamı çıkcaksın falan diye siz bu laflara tahammül etmek istemediğiniz için ayrıldınız sonra o da sizde başka biriyle çıktı ama aşıktınız ona onu hemen unutabilir misiniz ? o kadar birlikte hayal kurmuşluğunuz hatta çocuklarınızın bile ismini düşünmüşken onu öylece kalbinizden söküp atabilir misiniz bu bu kadar kolay mı ? her neyse bu soruma cevap verirseniz sevinirim bide şöyle bi sorum var herşeyden sonra bide bu kişinin nişanlandığını öğrendiniz o zaman ne yaparsınız ? lütfen hiç bişey olmaz falan demeyin insanın içi azcık olsun sızlamaz mı ? cevaplarınızı bekliyorum dostlarım :)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• çok büyük yalanın ne olduğuna bağlı çok seviyorsam bırakmam tabi ama sevdiğim kızın başkasıyla nişanlandığını duyarsam dünyam yıkılır

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• unutmak kolay değil ama herşeyin özellikle aşkın acınısının en iyi ilacı zaman kimi 1 günde unutur kimi yıllarını harcar unutamaz ama şu var inan acısı hafifiliyo o günlere bakıpta gülümseyip gecebiliyosun.

1|0
    0|0
  • Ask tek taraflı olduğunda bi süre dayanılır oluyor ama güven ve sadakat tek taraflı ise o iş bitmiştir geri dönüşüde yoktur beni büyük bi yalanla aladatan kadına neden döneyim

1|0
    0|0
  • Yalanın ne olduğuna bağlı aslında. Eğer gerçekten büyük bir yalansa saniyede silerim. İsterse başkasıyla çıksın, evlensin,ölsün hiç ama hiç umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • Vazgeçmek korkakların işidir.

2|0
    0|0
  • Hayır ,vazgeçmem

1|0
    0|0
  • sevdiğimin peşinden giderim gerisi yalan.

1|0
    0|0
  • yok birakmam

1|0
    0|0
  • asla vazgeçmem zaten seviyorsam ayrılmam

1|0
    0|0
  • aşıksam vazgeçmem

1|0
    0|0
  • nişanlandın mı

1|0
    1|0
  • Bazen vazgeçmek zorunda kalıyorsun :(

0|0
    0|0
  • bi aşık olsam bırakmıcam da yok yok

0|0
    0|0
  • onu varya bayanlar çok iyi yapıyo aşık olduğun birini unutma konusunda bayanlar kadar tecrübeli kişiler yoktur cevap sende...

0|0
    0|0
    • erkeklerde unutuyo aslında

• bayanlar daha çabuk unuttuğu bilim adamlarının tespitleri ayrılık konusu içinde geçerliymiş erkek bayan kadar kolay unutamazmış bilim söylüyo bunları geçen mens health dergisinde okumuştum...

Kızlar Ne Diyor 6

• Sızlar tabi hani insan birazda kendine kızar ki çevre mi önemli yoksa benim ona olan aşkım mı her insan hata yapabilir ama bunu çevre değil iki kişinin çözmesi lazım çevre çok söyler sonra çeker gider ama bu hayata devam edecek sensin bu yüzden sevdiğin aşık olduğun insanlar hakkında onlarla yola devam edip etmeyeceğini insan kendi karar vermeli

1|0
    0|0
  • sızlar evet ama yapcak bişey varmı? bittyse dönüşü olmaz ..

1|0
    0|0
  • çok seviyorsam kolay bırakmam. yalanın boyutuna bağlı.. mücadele etmek gerekir

1|0
    0|0
  • ne kadar seversem seveyim yalanı sevmediğimi bilen biri buna rağmen hala yalan söylüyorsa ondan vazgeçerim çünkü böyle şeylere tahammül edemem.

0|0
    0|0
  • vazgeçmek zorunda kalırım ama ona aşık olduğumu belli etmem

0|0
    0|0
  • Beni istemiyorsa çabuk vazgecerim. Kuralım beni istemeyeni bende istemem.

1|0
    0|0
Yükleniyor...