Sarışın Esmer saçmalığı!

Ben sarışınım çakma değil doğal sarışınım ama sevgilim bir grup arkadaşlarlayken " Sarışına bakılır esmere tapılır" gibi bir laf etti ve ben çok kötü oldum.şöyle bir genelleme var aptal sarışın ben bu soruyu bir sözle söylemiyorum yani erkeklerin çoğu sarışınların eğlenmek için mi var olduklarını düşünüyorlar ?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadaşının yaptığı bence aptallık arkadaşlarına hava atmak için genelleme yapıp sana da haksızlık etmiş.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ya o dıyenler sarısınlara ozenenler,sarısın yesıl gozlu bır bayan tadından yenmez,koy başını yastığa sabaha dek izle sadece...esmerin adı var sarışının tadı..

1|0
    0|0
  • o bayanın kendisine bağlı bir durum o karar verir eğlenmelik mi ,evlenmelikmi tarzında o senin dediğin erkekler de çok oluyo ay ben sarışın erkek istemem hoşlanmam sinir olurum arkadaş biraz kendine bakta öyle konuş kendin nasılsın bunu hiç düşünmezler...

0|0
    0|0
  • aptal aptal cümleleri nerden buluyolar. şimdi hemen türettim bitane. sarışına baktım içim gitti. esmere baktım kömür gibi, çöpe attım gitti.

3|0
    0|0
  • yanlış bence. banada hep sarışınlar çekici gelmiştir ama hiçte aptal değiller tam aksine gazyet zeki ve ciddi kişiliker gördüm..

2|0
    0|0
  • sarışın göze, esmer gönüle hitap eder.

2|1
    0|0
  • ulaşamayan erkeklerin savunma cümlesi o.ama bazı sarışınlar gerçekten sorunlu olabiliyorlar:)

1|0
    0|0
  • sevgilin o düşüncedyse vay haline ozaman..

1|0
    0|0
  • Ama ne eğlence :)Saka sarı var sarı var esmerinde aptalını gördüm hemde en alasından..

1|0
    0|0
  • sarışınla evlenen görmedin mi?

0|0
    0|0
  • doğru demiş =D

1|0
    1|0
  • Ruhun sarışın olmasın gülüm.

0|1
    0|0
  • tekerleme olmuş o sözler sarışınlar herzaman ilgi odağı olmuştur sarışın az bulunur esmer her yerde

1|0
    0|0
  • doğal mı ? offfff yerımm gel gel evlenelım . tarlayı tapanı üstüne yaparım gel :(

1|0
    0|0
  • esmer kız

hayatımda bakmayacağım kız tipidir

0|0
    0|0
  • Sarışınar daha hatun oluyo

0|0
    0|0
  • insan sevdiğine tapar sen aldırma o putpereste

0|0
    0|0
  • çoğunluğu öyle düşünüyor takma kafaya sen sarışın güzeldir :)

0|0
    0|0
  • dert etme bende sarıyım sevgilin seni tiyee almış

0|0
    0|0
  • hayır sarışınları daha çok beğenirim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sevgilinin ayarsızlığı, ne saçmalıyorsun deseydin keşke.

2|0
    0|0
  • aptal olanlar gerçek sarışın değil.boşver bakma sen.bak rusların peşinden bizimkiler nasıl koşuyor.hangisi şimdi evlenelim dese reddeder allasen.kıskançlık krizlerinden onlar. :)

1|0
    0|0
  • Sarışına bakılır esmere tapılır diye bir sözü kabul etmiyorum ama esmerleri de çok seviyorum be kardeş :)

0|0
    0|0
  • küçk bi lafa takılı kalma ortama gre espiri yapmştr

0|0
    0|0
  • benim eski sevgilim sarısınları cok begenırdı cıktıgı tek esmer kız benım sende sevgılının ıstısnası olabilirsin yani güzelsen eger renk farketmıyor gorunus acısından :)

0|0
    0|0
  • o halk tabiridir lafta yani bukadar büyütme bence medyanında payı oldukça fazla sarışınları aptal gibi göstermede

0|0
    0|0
  • ruhu sarşın olmasında :D

0|0
    0|0
  • hahahahaha o nasıl söz ya bunu diyen bir adama gülerim hemde esmer olmama rağmen gülerim:)))

0|0
    0|0
    • ayrıca aptal sarışın tabiri saçını sarı boyatanlara denir boyanın içindeki bir madde sebeptir buna aklıma gelmedi şuan:)saçı sarı olmayan biri dibi gözükeceği için sürekli boyatacağından o maddeye daha çok maruz kalır ve daha fazla zarar görür ama bunu bilmeyen erkekten uzak dur bence:)

• Sırf bu yüzden kumrallar çok şanslı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...