Bilek kası yapmak?

Sorum biraz saçma gelebilir ama mesela gögüs kasını haftada bir kere falan çalıştırıyoruz daha fazlası zararlı gibi şeyler söyleniyor benim sorum bu bilek kası için metaller var bunlarla hergun çalışsak bir şey olur mu?
http://hizliresim.com/XB8DD6

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum kollarını bir masadan ileri doğru uzat bileklerin dışarda kalsın iki eline de 3-5 kg lık dumble al bilekten kaldır serbest bırak 15 erden 3 set olarak başla sonra ağırlığı ve set sayılarını artırırsın;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkesin derdi bilek kası olmus. Kolu yaptiniz da bilek kaldi

0|1
    0|0
    • Ben Herkes değilim önce burada anlaşalım soruya cevap var kolu sormadım sana bileği sordum.

• nereden bileyim

• Abimde var her dakika elinde yararını gördü zararını görmedi.

0|0
    0|0
  • ise yarar bu zarari olmaz benim arkadasim hergun yapiyordu

0|0
    0|0
  • Irsidir bilek kası yapılmaz kimilerinin ince bileği

0|0
    0|0
  • yapıyla alakalı biraz, bazıları çalışsa da olmuyor

0|0
    0|0
    • Evet biraz yapıyla alakalı birazda genetik ile alakalı ama inanmazsan olmaz inanarak yaparsan bence hepsi olur.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunlarla yapablrsn :)

0|1
    0|0
  • Brachiarodialisten bahsediyorsun sanırım tabiki çalıştırabilirsin biceps ve brachialis kadar önemli bir kas grubu bence ince bilek yüksek biceps çok orantısız olur bencede

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim tam üstüne bastın. Teşekkürler.

• bilek kas? bilek eklemdir bilek ile dirsek arasında kalan kısımdan bahsediyorsan o kısıma çokta fayda etmez bu ama bileğini güçlendirir

0|0
    0|0
    • Bilek ile dirsek arasında kalan kısım taş gibi zaten bahsettigim yer bilegin az gerisinde sıktığın zaman 2 kemik çıkıyor bir elimde orda kas var diğer elimde yok

• Bu dayanıklılık kazandirir bileklerine çünkü direnç degismiyor ağırlıkla yap :)

0|0
    0|0
    • Dumbellerla yapsak veya z barla yapsak?

• Düz bar daha iyi bukulur Z biraz sıkıntı yapabiliyorsan yap :)

• Tamamdir. Teşekkürler

• Çalışılır gelişim de gösterir hatta

0|0
    0|0
Yükleniyor...