Başarıdan başarıya koşan komşu çocukları!

Eminim zamanında herkesin evinden olmuş olan bir vukudur bu... Annelerin devamlı olarak örnek gösterdiği insan dışı zeki, çevik ve ahlaklı olan insan modelleridir...

ruşen amcanın oğlu sedat misali hergün tekrarlanırda tekrarlanırdı kimler bu kategoride yer alıyor ?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• herkesin arkasından böyle söylenildiğine göre ve bazılarına kötü yanlarını taraflarını göstermediğin için için aslında siz de başarılı ve ahlaklısınız. herkes için bu söylenbileceğinden bu böyledir :)

0|1
    0|0
    • bak o eski günlerim geldi gözümün önüne umarım böyledir :)

• bak ya :))

Kızlar Ne Diyor 12

• işte o benim ! aranan kanım ! lanet olasıca pisliğin tekiyim yeahh <3

2|2
    0|0
    • suursuzca artiladim panpa.

• hiç çalışmadım diyip sınavlardan 95 alıyorsun demi:@

• ajhgdjasdgha

• ahahaha çok güldüm!ama onlar kesinlikle hep varlar.dünyanın her yerinde ve mutlaka senin yaşlarında bir komşu çocuğu.insanı bıktırıp usandırsalar da.hep onlar en birinciydi.acaba kaç birinci vardı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • kimseyi bana örnek göstermediler... filancının faslancının cocugu diye... başarısızlıklarım oldu tabi dedikleri tek şey ne yaparsan kendine yaparsın kızım.. biz bugün varız yarın yokuz.. bize güvenme... :DD

0|0
    0|0
  • Bazıları çok beğenir,bazıları hiç beğenmez.Bu hangi kategoride:))Bunun için her zaman seni beğenen biri varsa beğenmeyenlerin de olduğu bir dünyada yaşadığımızı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben ilkokulda iken en yakın arkadaşımla kıyaslardı annem yok o daha çok ders çalışıyor o daha başarılı bilmem ne diyordu hep

0|0
    0|0
  • bende olmadı böyle şeyler nedense :)

0|0
    0|0
  • bizimkiler hiç demiolar sağolsunlar ruşen amcanın kızı yok yani :D

1|0
    0|0
  • olmadı bende de .. olsun isterdim haha :D

1|0
    0|0
  • zamanında ruşen amcanın kızıydım ne egoydu lan.

1|0
    0|0
    • ama yeminle beklemiyordum bomboş kağıt vermiştim ;)))

• ben ne yaparsam komşunun çocuğu daha iyisini yapıyo

0|0
    0|0
  • Elalemin kızanları zihir mübarek

0|0
    0|0
  • aman benim annemde çok yapmıştı zamanında ev işleriyle alakalı en sevmediğim şey kıyaslanmak !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• :)) zamaninda cok kiyaslanrdim isde sunun oglu soyle not aliyoda sen niye almiyon faln diye isin tuafida o kece gunduz calisirdi dsari cikmaz yemez icmez ders calsrdi 70 alrdi ben hic calsmaz 60 alirdim :) neyse bi gun iyice bunaltdlar bende sinirlendim dedim nüfusunuza alin aga benim icin sorun değil yani soyleyn anasna babasna benim boyle bi cocuga ihtyacm var versnler dedim .sonra sesleri cikmadi:)

0|0
    0|0
  • babamla aramda geçen bu dialogdan sonra peşimi bıraktı hepten.

-Talip'in oğlu eczacı oldu, çalış sen de bişey ol, onun kadar aklın yok mu?

+Ama baba çok sığ bakıyorsun olaya, herkes doktor eczacı olsa kim bakkala,manav olacak?

-ERROR!111111

1|0
    0|0
  • söylemesi ayıp benden çalışkan pek yoktu rahattım o yüzden :)

0|0
    0|0
  • olabılır

0|0
    0|0
  • ilk okuldan beri çancıyım hacı

0|0
    0|0
  • abi alt komşu için annesinin verdiği o örnek benim sanırım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...