Kapat

Aradığınız sevgilide tip değil karakter önemliyse neden yakın arkadaşlarınızla sevgili olmuyorsunuz?

kızlar madem dış görünüş sevgili olmak için neredeyse önemli bile değil neden erkek arkadaşlarınızla sevgili olmuyorsunuz o zaman.sonuçta arkadaşınız olabilmişse karakteri iyidir e madem erkekte aradığınız karakter alın hem erkek hem karakter neden sevgili olmuyorsunuz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ilk etapta yakışıklılık sonra karakter... derler ben böyle yapmadım ama :) mutlumuyum .çok şükür..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• adı üstünde yakın arkadaş nie sevgili oluyum bi kere hayatıma arkadaş olarak girmiş ben yapamam. ama kişiden kişiye değişir bazı kızlar seni aydınlatablr bu benm görüşüm

0|0
    0|0
    • karakteri iyiyse adamın bir çekilim hissetmiyecek miinyakın arkadaşına?arakadaşınsa arakdaşın herşey değişebilir aradığın odur belki?

• kader kısmet şimdi burda asla olmam derim yarın gider olurum büyük konuşmamak lazım :)

• Önemli olan iç güzellik diyoruz ama dışı lekeli karpuzu bile almıyoruz:)9

ama ben cidden bakmıyorum.

0|0
    0|0
    • o zman çok iyi karakterli ama dış görünüşü kötü olan bi erkek arkadaşına duygusal olarak çekilir misin?

• evet

• bilmem ki fırsatım olmadı bi arkadasa bişey hissetmeye 1 senelik sonra 3 senelik toplam 2 ilişkim oldu ama sanırım arkadaşıma öyle duygular beslemem.

• bırak ya yalan hepsi herkeste bal gibi önem veriyor görünüşe :) ..

0|0
    0|0
    • evet bende inanmıyorum zaten burda hep böyle derler ama yakışıklı bir herif geçsin önlerinden kuzu kuzu bakarlar :D

Erkekler Ne Diyor 1

• yakın akadaş eşittir 'no sex zone'.bir bayan sexuel bir erkekle sevgili olmak isteyecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...