Kapat

Fitness yüzünden her yerim yanıyor, ağrı yapıyor?

Hoca başlarda olur dedi ama antrenman sonrası günlerede sarkmaya başladı acı, işin kötü yanı ağrı yapsın sıkıntı yok ama bir sonraki antrenmanda ağırlık kaldırırken insan ağrıdan zorlanıyor yapamıyor.

Sizce bu durumda napmalıyım? bir yolu yok mu

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• mesela ben uzun bir süre spor yapmayınca ( sen 6 ay de ben 1 yıl diyim ya da 1 ay bile diyebilirsin.) koşu bandına çıktım. 35 dk da 5 km koştum. sonra 3 gün ağrıdı yani ağrımadıda böle haz veren bir yorgunluk oldu. bu kötüye alamet değilmiş iyiye alametmiş :) şöle okudum galiba 1- hamlıktan dolayı
    2-spor yapmadığından kaslarda vücudunda falan biriken toksinlerin atılmasından dolayı.
    ki ben yine uzun bir süre spor yapmadım sonra tekrar yine yaptım yine aynı şeyler oldu 3 gün sonra geçti ve ondan sonra yaptığım sporlarda bişe olmadı. yani tamamen hamlık. o yüzden ilk başlarda çok yüklenme.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• yapmaya devam et agrisa da. bir sure sonra vucudun alisacagi icin agri olmaz

0|0
    0|0
  • İlk 1 hafta ağrır benim hala ağrı oluyor bir ay oldu

0|0
    0|0
  • Yenisin ondan ağrıyor

0|0
    0|0
  • bir yolu yokki. Agrimasi sporun etki yaptigini gosterr. Her gun gidiyosan 4 5 gun agrir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ağrı, kasların geliştiğini gösterir. Nefesi doğru ayarlayabilirsen ertesi gün daha az ağrı çekersin.

0|0
    0|0
  • Antremana agrilar gectikten sonra git kaslar dinlenirken gelisir

0|0
    0|0
  • No pain no gain

Aciyor diye ağlama adam gibi isinmiyorsundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...