Inadına anlayışlı olmak! Hanımlar siz ne düşünüyorsunuz?

şimdi..ben kosgep üyesiyim ve eski üyeliğimi avantaja çevirip kosgep kredisinden faydalanmak için proje hazırlığı eğitimi alıyorum.sınıfta bir kız var.ve gece çalıştığı için.genelde derse ya gelemiyor ya geç geliyor.ben ona bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum(özünde bir beklentim yok yanlış anlamasın kimse)az önce tam 1saat 15 dakka iş akışı proje hazırlığı konusundaki eksiklerini anlattım.tam konuyu bitirdik ne tesadüfse müdürünün geldiğini söyledi.hemen telefonu kapadı.şimdi...ben tesadüflere inanmam.bu kız sizce kendisini zeki beni kullanmakta beni de kendisinden birşeyler bekleyen azgın teke o yüzden yardımcı olup yaranmaya çalışıyor olarak mı algıladı ne...?

Güncellemeler:
fazlamı irdeliyorum sizce?yanı kız doğruyu söylemiş olsa bile ilk fırsatta bu na hoş manzara yüzünden pardon dermi?(bunu beklicem)

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıza göre değişir.

0|0
    0|0
  • o deidğin kıza kalmış bişey inşallah.

0|0
    0|0
  • valla o dediğin kızına göre değşir.İçten pazarlıklı bir tipse olabilir değilse müdür gelmiştir.

0|0
    0|0
    • nasıl bir tip o kadar tanımıyorum.aslına bakarsan ilgilenmiyorum karakteriyle.hatta mail adresini de telefon numarasını da ben istememiştim o vermişti.ders zamanlarında da yardımcı olurdum kolaylıkla.

• fazl irdeliyosun.Belki de doğru yapıyosun bilemiyorum.İnsanlara hemen inanmak da iyi birşey değil.Sonra kullanılıyorsun ve farkında bile olmuyorsun.Saf durumuna düşüyorsun.

• bakalım bekleyip görücem.

• farzet ki gerçekten senin yardımını aldı ve gitti. bunun nesinden bu kadar rahatsız oluyorsun? yardımcı olmuşsun, tek başına yeterince iyi bir duygu olması gerekmez mi bunun?

0|0
    0|0
    • tabiki yardımcı olmak ve karşılıksız yardım etmek önemlidir.bu tabiki saha asilce dir.ama insan bir teşekkür eder.dün hadi apar topar telefonu kapattı.ama bu gün yanyanaydık.konusunu bile açmadı saol gerçekten çok yardımcı oldun bile demedi hatta şimdide yine mesaj atmış başka bir konu da yardım etmemi istiyo.bu kız bana göre iyi niyetli değil.ve gerçekten kızdığım konuların başında geleni,beni aklınca kullanan veya salak yerine koyan insanlar.cinsiyet ayrımı yok herkeze karşı bu konuda hassasım

• haklısın ama ben o kategoride bir insan değilim.teşekkür etmek bir nezaket örneğidir bir jesttir.ne olursa olsun yapılan iyiliğin karşılığında bir teşekkür nezaketen hatta beynelminel hukuka bile gereklidir.dünya genelinin ata erkil olması hala bu zamanda kadınların bu durumu kabullenmesine ben sadece bahane olarak nitelendiririm.edebiyatta bilimde sanatta özellikle sanatta ataerkil diye bir kavram sözkonusu olamaz.var diyen öküz altında buza arar.kimse kimseye yardımcı olmaya mecbur değil.

• otobüste şurda burda tacize uğraması veya kadın cinayetleri bir hukuk sorunudur.neden israil de böyle bir şey yok? sadece ana erkil olduğu için mi?neden ingilterede yok?neden? ben söyliim.hukuk devleti oldukları için.ben devletin ayıbının mahçubiyetini taşımaya mecbur değilim.kadın da olsa erkek de olsa karşılıklı kibar ve anlayışlı olmak zorunda.ben bana secde etsin istemiyorum bana yemek ısmarlasım bile demiyorum.bunları beklemek zaten çirkince olur.beklediğim sadece teşekkür okadar.o dazor.

• belki senin yaklaşımın onda ilgilendiğin etkisi yaratmıştır ama aslında kızlar duyguları gayet açık okuyabiliriz.bence müdür gelmiştir: )

0|0
    0|0
    • samimi ve yadımsever olunca bu etkiye mi ulaştı yani?müdür onca saat gelmedi de şimdi geldi.benim rahatsız olduğum,kendimi kullanılmış salak gibi hissetmem...yani bi düşün.önümüde daha çook ders ve proje var.bu satten sonra benden zırnık alamayacağı gereçeğiniidrak ettiğinde benim boş beleş olmadığımı anlayacak ama iş işten geçmiş olacak..

• Ilgilenme sende yetişsin ona göre ayarlasın kendini

0|0
    0|0
    • muhtemelen bundan sonra kendisi başarmak zorunda.

• git kumda oyna güzelim...dengim değilsin;)

• güzelim mi?pehhh iyiki değilim ya o kızında şansına artık birdaha öyle bir hata yapmaz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...