Onunla aynı mekanda olmak beni etkiler mi, peki ya dersanesizlik derslerime yansımaz mı?

Bir başlık bile bulamadım nasıl anlatıyım bilmiyorum. Bu sene 11.sınıf öğrencisiyim dersane düşünmüyordum ama etrafımdaki çoğu kişinin gittiğini farkettim. Seneye garanti gidicem zaten gereksiz falan desemde aklımı çelen birkaç durum oldu. Gitar kursuna başlıcaktım haftasonlarım dolucaktı en azından. Kursun kayıtlarını son anda kaçırdım aslında daha süresi vardı aksilik beni bulucak ya dolmuş. Şimdi dersleride baktım halledemiyorum tek başıma dersaneye mi başlasam diyorum ama hem biraz geç oldu hemde ikincisi gidersem gidiceğim dersanede 2 senedir ilişkim olan 4 ay önce ayrıldığım sevgilimde olucak onunla burun buruna olucam gitmesem altından kalkamam hem gitarada yazılamadım moralimde bozuldu ya herkesten uzak başka bir dersaneye yazılıp sadece derslere motive olucam ki bunu başarabiliceğimi sanmıyorum ya da bütün arkadaşların gittiği sevgiliminde dahil oldu dersaneyi düşünücem ama şimdi hiçte cazip gelmiyor haftasonlarımı dersle doldurmak. Napmalıyım sizce onunla aynı mekanda olmak beni etkiler mi, peki ya dersanesizlik derslerime yansımaz mı

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• 12 senedr erkek arkadasımla aynı sınıftayız okul 2.sıydım öyle korkuların olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dershane başarılı öğrenciler için. onlarda zaten ücretsiz gidiyor.

0|1
    0|0
  • boşver, takma kafana

0|0
    0|0
  • derslerine iyi çalşirsan dersaneye gitmen gerek olmaz

0|0
    0|0
    • kafamı vermemi engelleyen çok şey var yoksada ben buluyorum bir zorunluluk olmadığı sürece dersle pek ilgim olmadığı için bu yola başvurdum

• neyi çok yapmak istyorsan ona yönel herk yok zorlama kendinies okucak die bişiy

Kızlar Ne Diyor 1

• Önemli olan hayatın ve çabalaman lazım .

0|0
    0|0
Yükleniyor...