Fala inanır mısınız? Hiç fal baktırdınız mı?

ben fala inanmıyorum ama kahve falı baktırmak istiyorum :) nerde baktırabileceğimi de bilmiyorum ayrı :) ama merak ediyorum. siz inanır mısınız veya hiç fal baktırdınız mı? :)

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu falın mantığı çok basit şimdi 3 vakte kadar sana para gelecek derler kesin demi, 3 vakit 3 günden, 3 seneye kadar olabilir bu arada para gelmezse zaten yaşayamazsın sonra 3 vakte kadar bir yol var derler buda tutma ihtimali çok yüksek bir sallama atıyorum ailenizde sağlık problemi olan biri var lan hangimizin ailesinde sağlık problemi olan biri yok atıyorum senin kalbini biri çok kırmış onu hala atlatama mışsın hepimizin kalbini garanti biri kırmışdır bunun gibi herkesin hayatında başına ya gelecek yada gelmiş olayları söylerler bizim tikkyler de aa nerden bildi diye şaşırırlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• falcinin sana diyecek seyleri simdiden diyebilirim:

Önünde bir yolculuk var

Sana bir haber gelecek.

Analasamadigin birisi var.

Gelecek günlerde sevdigin birisine bir itirafin olacak.

Yanindaki insanlari kirmak istemiyorsun.

Gayet normal birisisin.

Anladinmi? XDXDXDXD

0|0
    0|0
  • dünyanın en saçma şeyi.

eski işyerimdeki kadınlar her öğle yemeğinden sonra kahve falı bakarlardı. böyle saçmalık görmedim.

taksimde bir yerde meşhur falcıya gittik, adamın söyledikleri alakasız çıktı. kahve falına bakarken aralarda soru sorup kişiliğini anlamaya çalısıp ona göre yorumlar yapıyor, kahve bahane.

0|0
    0|0
  • falımda meryem ana cıktı isa okunyla-papaza gosterdım kutsadı bıseyler yaptı o gunden berı baktırmam fala

0|0
    0|0
  • bi laf vardırya bende bunu falcılara derım. al yalanı s.kim inananı

0|0
    0|0
  • falım sakızlardan çıkan fal dışında hiç baktırmadım. inanmam.

0|0
    0|0
  • inanılacak bir yanı yok ya tutarsa hesabı mantıklı düşünen biride inanmaz zaten baktırmadım eskiden burçları okurdum sonra kendi kendime ben ne yapıyorum dedim o gün bugündür fal burç tarot vs den nefret ederim.insan insandır.

0|0
    0|0
  • kahve içince öyle arkadaşlar bakıyolar ben de dinliyorum inanma inanmama konusunda bi inanma durumum olmuyor ama dinlemesi hoş bence.

0|0
    0|0
  • İnanmam, inanmamam da gerek zaten.

0|0
    0|0
  • yok, inanmam.

0|1
    0|0
  • hiç inanmam

0|0
    0|0
  • ben daha dün baktırdım.baktırırken inanıyor gibi oluyorum ama sonradan ha si...tir diyorum :)

0|0
    0|0
  • fala inanmam falsız da kalmam xd

0|0
    0|1
  • ben hep fal baktırırım çok inanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• her falcıya gidilmez.yarısı para tuzağı.Ama öyle falcılar var ki... İşte o falcılarda ne kadar para verirsen o kadar anlatır sana.Gelcekle ilgili ayrıntıya giremezler.Ama insanların düşüncelerini,yapıcakları şeyleri,planları biliyorlar.ona göre seni uyarırlar.Söyledıklerı harfler kesınlıkle tutar.Öyle cafe de fılan gıtme derım:)

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum ama geçen kafamı karıştırcak bi' şey çıktı :(

0|0
    0|0
  • dinlemesi çok güzel de nianmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ayda 1 mutlaka baktırırım , evde kendim yaptıysam çeviririm bakarım gördüğüm kadarıyla :)

0|0
    0|0
  • eskiden bende öylesine baktirirdim ama inanmazdim en sonunda kahvenin büyü kadar günah oldugunu duyunca baktirmiyorum kesinlikle

0|0
    0|0
  • Baktırdım ama inanmıyorum, zaten söyledikleride çıkmadı.

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir fala inanmadım ve baktirmadimda

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Fala inanmıyorum.Fala gerek duymuyorum. Direk Nas'larla muhattabım.

0|0
    0|0
  • inanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...