Kaza görüntüsünü hala aklımdan atamadım, ne yapmam lazım?

eskişehirde üniversite öğrencisiyim sabah arkadaşım kalk kaza var dedi kamyon kazası uzaaktan adamın bacağı kırık gibi geldi turnike falan atmaya gitmeye karar verdim lakin gitmez olaydım meğerse adamın bacağı kıyma olmuş ayak bileğini küçücük deri tutuyor o derce tüm bacak korkunç durumda hiç öyle olmamışım hala atamadım şoku üzerimden napmam laazım sonrasında insanlar hiç bişi olmamış gibi hayvanlarını gezdirdiler dolaştılar umursamadılar çok kan kaybetmişti ne kadar boktan adam can mücadelesinde sanırım esas irkilme sebebim bu :S

Güncellemeler:
link buda haberi ama sansürlemişler kırık sadece 1 ayakta diğeri parçalandı

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini başka bir yere odaklamaya çalış,genelde bende işe yarar bu gibi konularda.İnsanların yaptığına diyecek sözüm yok ama bu gibi olaylarla hep karşılaşabilirsin,sen sen ol yeter.Herkes kendini bilsin yeter yani:))Umarım işine yarar.

0|0
    0|0
  • dışarı çık evde durma kafanı dağıtacak şeyler yap . ben olsam içerdim herhalde sızana o kadar :S

0|0
    0|0
    • ya ne alakaysa o anda aklıma aileside geldi büyük olasılıkla evli çocukları aç kalıcak eşi mahvolucak :(

• tamam sen o kadarını düşünme bence aileye zaten sigorta yapılacaktır senin yapabileceğin hiçbrşey yok sonuçta. dünya da kaç milyon kişi bu durumdan daha da beterdir..

• gerçek hayatta görmek çok farklı ama koca adamım elim ayam tutmadı :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...