İstemediğini söyledi ama hareketleri tutarsız. Ne yapmaya çalışıyor?

Hoşlandığım çocuk bir arkadaşımın sazanlığı yüzünden hoşlandığımı öğrendi ve beni arastırmıs hemen aynı günü çıktığımın sayısını bile biliyor. neyse ortalık karışmasın diye aldım karşıma konuştum falan bi kıza bağlanmaktan korktuğunu söyledi. taşınabilirlermiş 1 sene sonra ve kendime zarar veririm napıcam orda dedi sevgimi kaldıramazsın gibi şeyler söyledi ben tam ikna etmiş gibi oldum sonra konuşuruz belki demişti gitmiş düşünmüş arkadaşımla konuşmuş özel sebeplerden dolayı olmaz diye. ama bizim burda gördüm onu selam verdi. okuldada hep etrafımda bu nasıl bir iş anlamadım. uzak durmaya çalışıyo ama merdivenlerden çıkarken olsun başka şekilde olsun hep bi yan yana geçme çabasında ne yapmaya çalışıyor?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• oda seni seviyor sensiz olamıyor demekki

0|0
    0|0
    • beni sevemez bu kadar kısa sürede cünkü hoslandıgımı ögrendigi sıra tanıstı benimle önceden duyuyomus adımı ondan hoslandıgımı falan ama sanmıyorum. önceden hep görürken simdi daha az görüyorum ama gördügümdede hep bi yan yana olma cabasında gibi geliyo. kendim kuruntu yapıyorum dicem ama geriye kalan 3 arkadasımda yanılıyor o zaman

• ilerde herşey olabilir :) bende ilk başta onu sevmiyodum tanıyınca sevdim :)

• tanımıyo ama beni. yani insanlardan duydugu kadarıyla. hem ayrıca kendimi ifade etmemede izin vermedi o gün giderek zaten bidaha ben onu karsıma alıpta konusmaya calısmam. ona fikrin degisirse burdayım falan dedim o arkadasımla konustugu zaman arkadasımda demiski öyle büyük bisey yok kücük bi ilgisi var abartılcak bisey degil demis benim adıma :D

Erkekler Ne Diyor 4

• telefonunu başka bi nodan ara ve gözünü yum anlatmak istediklerini anlat bence

0|0
    0|0
    • telefonu yok ki hem söyliceklerimi söyledim ben gerisi bana düsmez

• bir anını yakala ve konuş ona sor benimlemisin yoksa bir oyun peşindemisin? diye

• yine gönlündesin boş çevirme :)

0|0
    0|0
  • Seninle sevişmek istiyor bağlanmak istemiyor yani bağlanmıcak ama sevişecek.

0|0
    0|0
  • kabullenemiyor demekki sensiz olmayı

0|0
    0|0
    • ama daha yeni tanıştık biz zaten hani sevmiyor beni 1-2 sene önce falan da adımı duyuyomus ve hoslandığımı duymuş o konuda şaşırdım. bi insan hoslandıgımı ögrendigi zaman tanıstıgı bi insana neden bu sekilde yakın bi o kadar da uzak durmaya calısır ki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...