Aziz Yıldırım'ın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

reklam değil başka video bulamadım link bu sayfada var arkadaşlar açıklamalar.. bana biraz sameti zorla knuşturyuormuş gibi geldi.. HERKES GİDER ALEX KALIR EFSANE OLARAKTA olsa.. siz ne düşünüyorsunz? BUrdada alexin açıklamaları var link ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe gibi bir takımın başkanının bugün yaptığı konuşmayı çok yanlış buldum özelliklede üslubunu sanki kulüp başkanı değilde Kahveci gibi konuşuyor yanındaki Tercümanada doğrumu böyle dedim o ne dedi böyle bir başkan konuşması olmaz yok saat 4.00 te gelecekti 15 dakika geç geldi yok karşımda bacak bacak üstüne attı bunlar yanlış laflar sen orada bütün fenerbahçelileri temsil ediyorsun ayrıca kaç seneden beri seni sırtlayan zor zamanında gitmeyen bir adamı bu şekilde gönderiyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence Aziz Yıldırım haklı.Alex de efsane falan değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• alex efsane olabilir ancak başkan haklı başkanın bu zamana kadar yaptıklarının yanında alexin konuşulması büyük ayıp.

0|0
    0|0
  • Bir baskanın televizyona cıkıp boyle acıklamalarda sokak agzıyla konusması ve yanındaki tercumana dogrumu soyle herkes duysun diyerek onaylatması bu ulke futbolunun ne kadar basit oldugunu gosterir ozellikle fenerbahce kulubu Turkiyenin en onemli kluplerinden biri olması. Bu tur davranıslar hic hos degil ve yapılmamalıydı kısacası tamamen bir hataydı

0|0
    0|0
  • koca kulub denieln takıma bak adamlar başkan hoca futbolcu arasnda boğulup gidecekler..;)

0|0
    0|0
    • kına yakarsınız

• sende öyle bizde sadece MANİSASPOR...

• beni alakadar etmez orası;)

• Aziz yıldırım

Sen kimsin be adam

Bu klüp senin tapulu malın mı

herkese saldırıp duruyorsun

Bir Fenerbahçeli olarak böyle bir başkan istemiyorum.

0|0
    0|0
  • valla işin gerisinde başka olaylar var ama yakında çıkar ortaya

0|0
    0|0
  • Taraftarın %80'inin artık karşısında oldugunu,takım devam ederse kötü gitmeye başına neler geleceklerini bildiği için saçmalamış insallah almanya'da yeniliriz,bjk'ye puan kaybederiz..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliler şunun ayrımını yapmalılar...

Fenerbahçeli misiniz? Azizbahçeli misiniz?

0|0
    0|0
  • bence çok komik :D

0|0
    0|0
  • korkunun ecele faydası olmaz diyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...