Zayıf kas yapmak?

1.79 boyum var 62 kiloyum sizce zayıfmıyım zayıfsamda bu halde kas yapsam nasıl olur?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durum bende var pazartesi hoca ne ders bende gelip yazarım buraya. Boy 1.90 kilo 75-76

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok zayıfsın

0|0
    0|0
  • Evet zayıfsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten profesyonel bir salona gidersen kilo aldırmayla beraber sana program düzenlerler.. Kilo almadan kas yapamazsın.

0|0
    0|1
    • Zaten 3. Ayım 53 kiloydum ve 63 kilo oldum sporda ama korkuyorum kas olmicak diye şu an zaten kollar gelişti göğüslerde gelişiyo

• Öyle yapıyorum ama kiloma yaşıma göre çok ağır giriyorum bana hafif geliyor herkes düşük kiloda bağrırken ben onların yaptığı kilo hafif geliyor

• Vücut zaten çalıştıkça ağırlığı istiyor. Böyle devam et

• Bulk yapacaksın.

0|0
    0|0
    • İncline bench press , chest press , bench dambll press , dambl fly bunları yapıyorım göğüs olarak

• böylede yapabilirsin ama Güçlenmen lazım. Bol bol ye yağdan uzak durarak. Clean Bulking yap.

• Tamam teşekkür ederim

• Kardesim simdi yag ayridir kas ayridir yag vucuttaki fazlaliklardir ve kaslarla alakasi yoktur kaslar ise sudur yani yagin kasa donusmesi gibi birsey yoktur bol bol su tuket protein karbondirhat tuket en iyi karbondirhat besini bademdir gunde 20 badem yedinmi gunluk ihtiyaclarini karsilsr tesekkurler

0|0
    0|0
  • Zayifsin, zorlnirsin kas insasinda. Izole olmayan whey proteinden basla

0|0
    0|0
    • Kullandım ve başka spora yazıldım hoca bana kızdı kullanma diye ve bıraktım

• Bir diyetisyene git protein agirlikli beslen o zaman. Ama fitness disinda yaptigin kas amele kasi olur.

Yükleniyor...