Birgün Saraçoğlu'nda derbi izlemekte nasip olur mu?

Avni Aker'de yarıda kalan Trabzonspor-Fenerbahçe maçını izlemiştim atmosfer fena değildi ama daha çok olaylar ön plana çıkmıştı Kadıköyde'ki atmosferi'de görmek isterim..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Akşamki Derbiye gidip hüsran yaşama daha iyi evden izle

0|0
    0|0
    • Dogru 5555 gündür hüsran yasiyoz dimi 16 yildir.. biz ali samiyende ki son derbiyi arenadaki ilk derbiyi kazandik siz hala bu sene kesin yenecez geyiği :))

• Gsnin 100. yilinda şampiyon olduk o yetmedi baskette yendik gs 100. yilinda küme düştü kendi 100. yilimizda tüm branşlarda şampiyon olduk tüm takim sporlarinda gs ile oynadigimiz 14 macin tamamini kazandik abdi ipekcide gs taraftarinin onunde erkeklerde 1 bayanlarda 2 toplam 3 kez kupa kaldirdik noldu güzelim hadi bide sen say bakim ne diyecen komik kız seni benim kadar biliyonda sanki okulda 4-5 gsli toplaniyo tartisiyoz adamlara kapagi yapiyom hic biri cevap bile veremiyo :))

• Tebrik ederim bro

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle izlemelisin, aşk ya bildiğin aşk

0|0
    0|0
    • İstanbul'da yasamadigimdan daha nasip olmadi bide buyuk takimlar sagolsun adami soyuyolar Trabzon'da bir ara gs macinda 5 liraya bilet satiyolardi..

• Bilmiyorum Fenere giden paraya hiç üzülmem ben. Çünkü yaşadığım mutluluk çok fazla :)

Erkekler Ne Diyor 1

• İnşallah 💕💕💕💕💕💕💕FENERBAHÇE 💕💕💕💕💕💕

0|0
    0|0
Yükleniyor...