Süper top oynayan Galatasaray ile küme düşmeme mücadelesi veren BJK arasında ne fark var?

G.SARAY iLe küme düşmeme mücadeLesi weren BJKa arasında ne fark war? (GS triLyonLarı bayıLdı BJK iLe oynadığı maçı 5 atacaz dediLer son dakika uyduruk penaLtı iLe berabere kaLdıLar sewinçten hawaLara uçtuLar ...M.UNITED maçında ısırdık ama yenemedik dediLer süper Ligde iyi durumda oLan ordu iLe karsıLaştıLar 2-0 yeniLdiLer bragayı rahat yeneriz dediLer rahat yeniLdiLer TÜRKİYENİN 1 numarası gaLatasaray… hatice ye değiL netice ye bakmak Lazım zor maçLarda yokLar TÜRK FUTBOLU perişan SORUYORUM SIZE ha GALATASARAY ha BEŞİKTAŞ ha FENERBAHÇE ha KÖY HİZMETLERİ SPOR ne fark var? önemLi oLan AVRUPA ben BJK Liyim yaparsa awrupada G:Saray yapar diyordum ama nerdeee...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bütün ''L'' leri kontrol ettim.Hiç bir açık vermemişsin. Hepsi büyük . Aferim.

0|0
    0|0
    • Ne aLaka yaww... :) PC de L Leri buyuk yazmayı sewiyorum takıntı hepsi bu sen sorduğum eLeştirdiğim soruya cewap wersene kaktüsün ewciLi :P :D

• Gs dün kötüydü. Ama manu maçında ki gibi olsaydı.Alırdık.Herks oyle bir performans bekliyordu.Oyuzden alacağız diyorlardı.Hatta manuler bile şaşırmışlar.

Ben demiştim burak yine kafasını tutar diye.

• :)) Burak ya bu işLeri FazLa Umut Lanmamak Lazım sonra meL(o)eriz Sab(ı)ri Deyip musL(era)uk Ları açık bırakıp goL yememeLi G.Saray... :)

En İyi Erkek Görüşü

• hak veriyorum sana. Dün stadda çıldırmamak elde değildi. Bu kadar yavaş oynanan futbol, bu kadar kopuk bir Galatasaray. Braga takımı istediğini çok rahat aldı. Kalelerinde ciddi bi tehlike olmadı. İlk pozisyonda da golü buldular. 2. topların hepsini aldılar. Kafa toplarının yüzde 90 ınını aldılar. Tek kale oynamışız nafile. HAlı saha futbolu gibi bi oyun. Ama şuna da şaşırmam. Burada diyelim Cluj'u bir şekilde yendiler. Dışarda cluj ve braga bizi yenmek için oynarsa G.Saray deplasmanda galibiyet alabilir. Kapanan takımları aşma sorunu bariz olarak belli oldu. Manu kazanmak için oynadığından GS de etkili oldu. 2 clluj galibiyeti GS yi gruptan çıkartabilir.

0|0
    0|0
    • Gruptan çıkma işi yaş ben UEFA ya razıyım arkadaş...

• Keografı harikaydı ama işte.

• karografi karın doğurmuyor maLesef keşke seyirciye taraftara puan werseLer tamam ama... :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• gs yi büyüten toplum değil ki medya büyüttü brkaç oyuncu dışında türkiye dışında başarı yakalyck kapasitesi yoktu zaten bunu bilen kişiler olrak olanları şaşkınlıkla karşılmyrz..bjk ye gelince siz her yıldıza milyonlara bayırlsanz pafa kalırsnz sonra devrim dersnz ne devrimi arkadaş para yok para yavaş batıysnz uyanın..

0|0
    0|0
  • Arada bir fark var Galatasaray şu an lider ve benin tahminimce bu sezonu şampiyon bitirecek Beşiktaşın şampiyonluk şansının olduğunu düşünmüyorum ama Galatasarayda avrupada bu forvetlerle bırak galibiyeti gol bile atamaz.

0|0
    0|0
    • TÜRKİYENİN 1 numarası gaLatasaray dedim zaten 18-19 sampıyonLuğu war istersen 50 oLsun awrupada neyi war nankör değiLim bir bjk den bir fb den iyi zamanında uefa we super cup tıLar ama şu andan bahsediyorum...

• Şu anda Galatasaraydanda avrupada başarı beklemek hayalcilik olur zaten uefayı aldığımızda Hagi gibi Popescu gibi Jardel gibi dünya yıldızları vardı şimdi ise Kazma Burakla CL ligine gittik.

• Burak zor savunmada sawunmayı açacak kaLitede oyuncu değiL en fazLa süper Lig de iş yapar... JardeL neydi yaaa adam 90 dakika yatardı 1 top geLsin ayağına işi bitirirdi...

Yükleniyor...