Pazar günü düğüne kız bakmaya gidecekmişim :)

Yaş 25 oldu. İnşaat Mühendisiyim çalışıyorum. Annem aradı az önce pazar akrabanın düğününe gidicez sana kız bakmaya sende gel falan dedi. Çoğu anne gibi benim annemde itirazlarıma duygusallıkla karşılık verdi-tipik türk annesi :)

Valla şuana kadar hiç kendi bulduklarımda yüzüm gülmedi. Gitsem mi acaba :)

Güncellemeler:
Ergenlikten çıkıp anamın zoruyla bi yerlere gitmekten kurtulduğumdan beri ilk kez düğüne gidecem. öyle oynayan adam değilim. Gezen tozan adamım düğün bana göre değil ama Anne diyorum. gelmezsem kısırda boğar anam beni :)

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Git belki güzeldir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Annemin lafı vardır :))... erkek beklerse koç olur kız beklerse heç olur diye :)))...

analarımız bu işi bilir git bence... hem canım ne olucak elinin kiri sonuçta ...

0|0
    0|0
    • el kiri mi?

• yanii demek istiyorum kii... şimdiye kadar çıktığın kızlardan hiçmi birisi ile evliliğe gidemedin ..sebep ?...

• nasibinin nerden gelicegi belli olmaz.bence git bi gör belkide hayatının aşkı nerden bilceksin.nasip kısmet bu işler :)

0|0
    0|1
  • git tabii ki yaa annenin kalbini kırmamış olursun belki de kısnetin oradadır

0|0
    0|0
  • belki de beklediginn kisi ordadir kimbilir:)

0|0
    0|0
  • annenin sana bulacağı kızı sölim sabah 6 da kalkıp baklava açabiliyorsa o kız iyidir bizim kolu komşu hep böyle

0|0
    0|0
  • Git bence.. Anneler herşeyin en iyisini bilir :)

0|0
    0|0
  • Git git ne kaybedersın kırma kadıncagızı :)

0|0
    0|0
  • git git :D

0|0
    0|0
  • Git bellki bulursunuz :)

0|0
    0|0
  • git tabi hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • Git gitt amann nolacak eğlenirsin hem :D:D Ben gelebilirm istersen :P :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yaş 25 oldu bende endüstri mühendisiyim daha yeni mezun oldum çalışmıyorum.evlilik için erken değil mi ya

0|0
    0|0
    • Napacam atom mu parçalayacam daha? Evlenince hayat kararmıyor herhalde :)

• kaldimi oyle seyler hala ya?

0|0
    0|0
    • Büyük üstad. İsmail YK derki. Beni beğeneni ben beğenmem. benim beğendiğimi is beni beğenmez.

• Büyük üstada öyle deme günah :D

• jiletli saldiriya ugramak istemem

• Durdugun kabahat :)

0|0
    0|0
  • Git, belki kısmet çıkar :)

0|0
    0|0
  • Eğer istemiyorsan suratımı da alıp gelebilirim iki dakkada soğurlar senden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...