Galatasaray-Fenerbahce?

Galatasaray - Fenerbahce maçı tahminlerini alalim kac kac biter ve kimden gol bekliyorsunuz hakemin cuneyt cakir olmasina ne diyorsunuz ?

Ben Galatasarayliyim kadikoyde oynanmasi bizim icin malesef bir dezavantaj cuneyt cakirin yonetmeside oyle ve melonun olmamasi bize buyuk darbe oldu fakat sneijderden gol bekliyorum hadi insallah.

• Galatasaray alır
    100% (5)43% (3)67% (8)Oy Ver
  • Fenerbahce alır
    0% (0)57% (4)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray kazanabilir bu maçı.

Cüneyt Çakır Türkiyenin en iyi hakemidir, fenerbahçe ve gs yöneticilerine göre en kötüsüdür. Ama uefa yöneticilerine göre en iyisidir. Fakat Türkiyede futbol kalitesi çok kötü olduğu için Cüneyt Çakır fazla geliyor bu lig şartlarına.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sonuna Kadar Biz Fenerbahceliyiz Ulann @pnrpnrfb

1|0
    2|0
  • Fenerbahçe geleneği sürdürür nede olsa kadıköye karımız geliyor bugün stattayız inşallah... Sneijderin attığını selçuk yıllar önce gömdü bizim şaşı selçuk yazık galatasaraya cidden daha ilk 11 e karar veremeyen bir takım tellesmi hakan baltamı bruma mı olcan mı birde gelmişsiniz soruyorsunuz 16 yıldır yenemediği kadıköyde bugünmü galip gelicek cinconcon :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray her zaman olduğu gibi büyük maçların kritik maçların takımı olduğunu gösterecek..
    eminim 1 haftadır volkan sneıjderi düşünüp uyuyamıyordur :D

2|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Şu bir gercek Galatasaray eğerki yenerse Lig bitmiştir demektir. ben berabere kalsin isterm cunku aksi taktirde artk şampiyön belli ölduğu için pek zevk vermeyecektir lig. skör tahmini : FB :0 0:GS

0|0
    0|0
  • bugun 8 Mart ayıları avlama gunudur bilmiyormusun :)) sneijder iyi avlıyacak ve kazanacaz :))

1|0
    0|0
  • Supriz olucak o mac gs alicak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3-1 alırız inşallah

1|0
    0|0
  • güveniyorum alicaz gibi

1|0
    0|0