Sınıfta bi kız var... Ne yapayım ki şimdi?

Önümde oturuyor , çoğu zaman arkasını dönüp bana uzunca bakıp duruyor.Bende ne oldu niye bakıyosun dedim.Bakamazmıyım dedi , bende bakabilirsin tabi dedim , ee o zaman... dedi işte bakmaya devam etti , böyle bakıp bakıp duruyor yaw :S bende bugün hoşlanyosan söylede bari bilelim dedim , evet hoşlanyom dedi önüne döndü bende put gibi kaldım öyle napıyimki şimdi ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Hahahahaaa :D çok beğendim bunu yaaa :D bende sevgilime neler yapardım onu sevdiğimi görsün diye. Aynı böyle imalı imalı konuşmalar felan. En iyisi o ne kadar açık konuşuyorsa sende sıkılma, kasma kendini sende onun gibi rahat davran. Ama eğer fazla ileri gidersen kız senden soğuyabilir. Kızları anlamak ince ayrıntılar ister çünkü. Ama kız biraz sabırsız görünüyor, senden hoşlandığı belli zaten ama sen bu işi zamana bırak. Tabi kız yapacağını yapmış. Eğer hoşlanıyorsan, duygularından eminsen git bende senden hoşlanıyorum felan de. Ama duygularından kesinlikle emin ol. Hem kendine hemde o kıza yazık etme.

Eğer düzgün bir kızsa az çok çevresinden bilirsin zaten, böylesini kaçırma bence, çünkü delikanlı, cesaretli biri olduğu açık yani. Senin için her şeyi yapabilecek bir yüreğe sahip birini bulmuşsun tam önünde oturuyor :D :D

Haa şunu da söyleyeyim böyle cesur yürekli olan kızlar sandığından ve diğer kızlardan daha duygusal çabuk incinebilirler.

Tecrübe konuşuyor bence dikkate almalısın söylediklerimi.

Hadi Kolay Gelsinnn... :))

0|0
    0|0
    • Emin değilimki duygularımdan , emin olsam zaten o an orda söylerdim bende ondan hoşlandığımı .. kararsızım gerçekten , bu durumda kız bana adım atmış oldu ama ben geri çekilmiş oldum ve soğuk davrandı zaten sonra..

• Bak kızlar anlayışsız değildir. Kız seninle açıkça konuşabiliyor sende onunla açık konuş.Benim anladığım kadarıyla kız seni az çok etkilemiş. Sende hoşlanıyorsun ama bunun ilerisinden emin değilsin. Araya aracı koyma sakın git ve ona deki; Senden hoşlanıyor gibiyim ama yanlış adım atıp seni de kendimi de üzmek istemem, senden istediim sadece anlayış, bana soguk davranma sadece zaman ver hem böylece daha çok konuşup birbirimizi tanımış oluruz de. Eğer adam gibi bir kızsa ztn anlayışlı olacaktır.

Kızlar Ne Diyor 5

• o kız da sen de ayrı bi ... neyse arkadasim siz tencere kapak bulmusunuz birbirinizi mutluluklar :)

0|0
    0|0
  • Mall yaa :D:D ne uğraşıyonki kızla al bildinde noldu yani başın göğemi erdi :D Hoşlanıyorsan bende senden hoşlanıyom de hoşlanmıyorsan, istemiyorum birdaha bana bakma de ne var bunda

1|0
    0|0
    • :D:D bişey hissetmesem bakma derdim , bakabilirsin demezdim sanırsam... bilmiyorum açıkcası ya bişey hissedip hissetmediğimi...

• he piyangodan çıktım :D:D emin değilim işte kararsızlık var ya... kızı sonradanda üzmek istemiyorum aslında , tam emin olunca duygularımdan söylerim dicemde kıza , o zamanda ya çok geç olursa...

• Offf o kızın yerinde olcaktım varya ağzının ortasına çarpardım 2 tane :D:D Zamann çoook geç olur o zamn yada bekle ve gör herşeyi akışına bırak nolcaksa olsun de arkedeş :D

• hadi o zaman çıkalım de :D

0|0
    0|0
  • kız dobra dobraymış :D tabi sende

0|0
    0|0
  • :)) gzl bi ask başlıo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aferin, aynen devam de

0|0
    0|0
  • mesafeni koru sonradan red ederse niye böyle oldu diye düşünmezsin en azından zamanla anlarsın

0|0
    1|0
  • lan bana böyle biri baksa.Bi de güzel olsa anında evet derim.Forever alıne :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...