Kapat

Fitness ve cardio hakkında bilgi olanlar yardımcı olabilir mi?

selamlar,
23 yaşındayım ve kendımı bildim bileli özellikle göbek bölgemde aşırı yağlanma ve kilo problemim var şuanda boyum 1,68 ve kilom 7o.. daha öncede yediklerime dikkat ederk cok zayıfladım ama hem saglıksız oldu hemde göbegım harıc heryerım zayıfladı bıcımsız oldum hamıle gıbı... şimdi spor salonuna gideceğim daha başlamadım belim ve göbeğimden yağ gitsin bacaklarım ve kalcalarım zaten vucuduma göre ince ordan zayıflamak pek ıstemıyorum kas olsun ıstıyorum nasıl yapacağım bunu bildigi olan varmıdır bölgesel zayıflamak için bende belim ve göbeğim olmasın ama bacak kol ve kalcalarım cok ınce olmasın bıraz kaslı olsun ıstıyorum.. ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermeden sıkılaşmaya calışırsan kötü görüntü olur diyenlere bakma nasıl bir kafada yaşıyolar bilmem. Sen sadece kilo vermeye başlarsan bol cardio yaparsan kas kaybıda yaşayacaksın bu da kötü birşey kas kolay kazanılmıyo o yuzden fitness yaparsan daha iyi verim alıcaksındır kas kütleni arttırarak yağ larından yavaş yavaş kurtulcaksın. Spor salonuna gidip 2 saat koşmayla o vucut sıkılaşmaz kas kaybı yaşar sen kilo verirsin yağ yaktığını sanarsın. Sporla kal iyi günler

0|0
    0|0
    • Tskler sanırım en iyisi spor salonunda hocadan bilgi almak ona göre bana program yazsin

• Evet en doğrusu ögle olucaktır. Eig için teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Kas istiyosan fitness , bunun yaninda cardio yap bisiklet felan

0|0
    0|0
  • diyet yap squatla bacaklar kalınlaşır

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kas ve sıkılaşmadan önce yağ oranını mümkün olduğunca azaltman lazım, yani kilo vermen lazım. bu da cardio'yla olacak bir şey. eğer sen kilo vermeden karın bölgende çok fazla yağ varken orayı sıkılaştırmaya falan çalışırsan olmaz ve kötü bir görüntü oluşur. o yüzden ilk önce zayıflaman lazım ondan sonra bölgesel çalışma yapmaya başlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • sporun yanında dıyetede baslıycam ben guzel kılo veren bırıyım ama vermeye basladıgım zaman yuzum ve bacakarımdan gıdıyor göbegımden hıc gıtmıyor nerdeyse oyuzden spor dusunuyorum yanlışımı

• haklisin ama her sey sirasiyla. sonucta sonsuza kadar yuzunden zayiflayamazsin. karnin da eriyecek

• Sıkılaşmak istiyorsan fitness yapmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...