Spor hocam doğru mu söylüyor?

bayanlara özel bir spor salonunda gidiyorum. pilates, fitness, trambolin ve bosu yapıyoruz ama ağırlık çalışmıyoruz. benim istediğim karında çizgi şeklinde olan hafif bir karın kası. onu da hoca pilatesle yaparsın dedi. ayrıca hocaya yazın Crossfit e başlamak istediğimi, bunun doğru olup olmayacağını ve beni sakatlayıp sakatlamayacağını sordum. o da bana eğer pilatesin üstüne vücut geliştirmeye girersen vücudun sarkar çirkin bir görüntün olur Crossfitte sakatlanma ihtimali de var dedi. acaba kendisi doğru mu söylüyor merak ettim?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Wowowowow külliyen yalan :D Kas dokusu farklı bir dokudur kas sarkmaz. Sarkan sey , irilesen vücudun birden kaslari kaybedince daha once esnemis olan derisidir. Crossfit daha zor bir spor sakatlanma riski daha fazla. Ama gerekli önlem aldiginda Iron Man yapar adamı. Vücut gelistirmede de kadın oldugun icin istesen kaslanman zor korkmana gerek yok :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğru söylüyor.

0|0
    0|0
  • Patates hocan doğru söylemiş

0|0
    1|0
  • o salondan kaçarak uzaklaş öyle tipleri hoca diye gezdiriyorlar ya deli oluyorum, en iyi görüş seçtiğin arkadaşın dedikleri doğrudur.

0|0
    0|0
  • eksik bilgi herkese her proğram uymaz önce anatomik-doku-kas-ölçü-beslenme test yapılmalı. yardımcı olurum ms kutunu açarsan

0|0
    0|0
  • sakatlanma ihtimali her zaman vardır ancak çok ağır çalışmayacağını düşünerek sarkma ve çirkin görüntü gibi şeyler olabileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • platesin üstüne olmaz sadece crossfit yap daha etkili olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru söylemiş hocan

0|0
    0|0
  • doğru demiş

0|0
    0|0