Sevgilim sürekli iş gezilerine çıkıyor, ben ne olacağım? Yine köşeye atılan ben oldum!

Sevgilim geçen yıl çok yoğun koşuşturmalı bir işe başladı sürekli yurtdışı seyahatleri, organizasyonlar falan filan önceden ne yapsa hep benle yapmak isterdi bişey yapmadığımızdada evinde oturur dışarı çıkmak istemez ve sevmezdi ama sonra ne olduysa oldu bu işi kabul etti ve ilişkimiz alt üst oldu. Sürekli iş gezilerine çıkıyor ben burda kalıyorum sonra birlikte bişey yapalım deyince yorgun oluyor,istemiyor eee peki...ben ne olucam şimdi?

Güncellemeler:
sonuç;bana gelince para yok,yeni tanıştığı kıza arkadaşından araba alır gider,çiçek gönderir vs...evden çıkmaz arkadaşları çağırdımı gider ben çağırırım gelmez...vee biter.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• gelmiş geçmiş olsun...ayrılığın vahşi tadı bitince hayatına kaldığın yerden devam edersin...

0|0
    0|0
    • şükürler olsunki kurtuldum.teşekkürler.

• ilk izlenim çok önemlidir derler...sanırım seni etkilemeyi başarıyorum:P

• :))

• demekki neymiiiş?para her kapıyı açmıyormuuuuş;)

0|0
    0|0
    • öyle düşünmüyorum o düşünüyor ama bişey diyemem hemde benim gibisini bulmuşta düşünüyor keşke para düşkünü vicdansız biri olsaydım

• yok istanbul :) hakketen görüşlerimiz farklıymış ve hala birlikteyiz bu nasıl iş

• zamana bırak.yukardaki dengeyi kurar.ha bu arada ayrılırsan sevgilinden ve yolun antalyaya düşerse haber ver mutlaka :D

• sende iş bul bence en iyisi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu site sayesinde erkeklerden iyice soğudum :D

0|0
    0|0
  • Sadece sabırlı ve anlayışlı ol.

0|0
    0|0
    • sonu gelirmi diyosun

• seviyor ama bırakıp gitmeyecek kadar değil

• Kendini üzmeye değmez. Zaten düşündüğün kadar sevmiyorsa yapacağın birşey yok.

Yükleniyor...