7 aylık bir ilişkim bitti. Hala çok seviyorum, ne yapmalıyım?

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. 10 gün önce 7 aylık bi ilişkim bitti. yani sevglm son 5 gün içinde çok soğuk davranıyordu. sonrada facebookta birden bitti. yazdı diycek bişey bulamadım gtme diye yalvardım ama birisi gitmiş ... seni aldatıyor demiş. daha doğrusu sevgilim bana neden olarak bunu dedi. neyse ayrıldk aradan 2 gün geçti en yakın arkadaşıma ben hala onu çok seviyorum beni tehdit ettilrer bu tehdit geçince geri döneceğm ona demiş snra bende inandım tabi 1 gün daha geçti baktım başksıyla çıkıyor. o benim için bitti diyo. daha snra 1 hfta geçti işte dün felan gene arkadaşmla konuşmuşlar beni seviyormuş hala o kızlada beni unutmak için çıkmış, benim için bitti felanıda ben ondan soğuyum diye demiş. ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum facede engellemiş beni ben çok seviyorum hala napmalıyım sizce?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• su yorumlara bakiyorum da ciddiye alan pek olmamis sanirim.. eger senin bu konu hakkinda ne diyecegini bile merak etmeden facebooktan (yuzyuze bile konusmaya calismadan) aniden bitirdiyse o cocuktan hayir gelmez artik sana. kendini onun yerine koy birisi gelip sana su kiz erkek seni aldatiyor dediginde eger o kizi erkegi seviyorsan mutlaka onunla konusup nedenini sorgulardin ondan ogrenmek isterdin. yani arkadasin sana soyledikleri bahaneden oteye gecemez, ki buyuk ihtimalle oyle bi laf da isitmemistir. unut gitsin bence, zaman kaybetme. senin yikilmadigini gorunce onun aklinda kalbinde sana karsi bi hayranlik uyanacak ve pisman olacaktir.. boyle yaparak (ne bileyim uzulup aglayarak) ancak kendini yipratirsin, cevrende de degerini minimuma cekersin.. ne uzulerek aglayarak ilgi cekmeye calis ne de gercekten agla ya da uzul. umarim anlatabilmisimdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• facebookdan ilişkiyi bitirmesi,ne kladar ciddi olduğunu gösterir,artık daha fazla üsteleyerek kendini düşürürsün bırak gitsin

0|0
    0|0
  • engellediyse bitmiş demekki.yeni hesapla şansını deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • twitter'dan takipçisi ol.

0|0
    0|0
  • Yeni Facebook aç ve onu ekle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onu demiş bunu yapmış onla çıkmış bunla konuşmuş... gittyse bitmiştir daha neyin araştırması bu

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra tekrar konuşalım mutlaka başka bir gelişme olcaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...