Bugün günlerden Galatasaray sizce maç skoru nasıl sonuçlanir?

Sizce bugün maç skoru ne olur?

Güncellemeler:
Wesley sniperrr :) dan beklentim cok bakalim gorucez bugun :)

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Bugün dünya emekçi kadınlar günü :P kalbim bugün canım galatasaray için atacak..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 2-1 fb alir

1|0
    0|1
  • Kadikoyde galatasaray mi alacak puahahaha 5555 gun oldu kadikoyde yenilmemize yani yine kendi evimizde biz alicaz hayallere devam tabi hayal kurmak guzel bisey;)

1|0
    0|2
  • 3-1 Fenerbahçe

1|0
    0|1
  • Umarım maç sonrası buralarda olursunuz yorumlara baktımda o olgunluğa sahip olmama ihtimali gördüm.
    fb kendi taraftarı önünde 2 hafta üst üste puan kaybedip ligde 4 puan geride olup kimseye maç vermez.

0|0
    0|0
  • Aynen bu akşam selçuk inanın günü bence

0|1
    1|0
  • 3-1 ve ya 2-1 FenerBahçe :) Alem biliyor Fener bir başka renklerine hastayımm hastaa... SarıKanaryam görelim seniii gururumuzsun!!

0|0
    0|0
    • Disi kanaryam benim beeee:))

• Emreyi bizde cok seviyoruz :) GALATASARAY camiya si olarak. ( kimi insan anısıyla Anılir kimi ise Anasıyla ) ... Senin tutkun burada laf yapmaktan ibaret ben onu görüyorum... Tarih en cok cimbomu sever bu senede öyle olacak 4 yildiz icin

• galatasaray Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu stadnda 15 yıla yakın süredir resmi maç kazanamıyor. Kadıköydeki son 18 maçtan 12sini Fenerbahçe kazandı. Ve insallah yine biz kazancaz. iyi ki teneke kaznmşsnz gelip gidip onu zikrediyonuz olum ne acsiniz yav. Bu arada biz de sizin kadroda bir tane Pitbull var onu severiz Sarı Kanaryalılar olarak ;) kimiii anasıyla kimi anısıylaa :))

http://i.hizliresim.com/pRNlWm.jpg

• berabere bence

0|0
    0|0
  • GALATASARAY alırrrr 3-0 ::))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :PFener. Fenerbahce. Fener :P

1|0
    0|1
  • Hakem istediği takıma alıp verir maçı

0|0
    0|0
    • Azizenin isi onlar hakem odasi basmak. Rüsvet vermek sike yapmak :)

• Galatasaray alacak Insallah 1-0 biter mac

0|1
    0|0
  • En iyi oyuncu snijder zaten

0|1
    0|0
  • abartmadan bizimkiler 1-2 alır.

0|1
    0|0
  • 3.0 3.1 ya da 4.1 fenerrrrr

1|0
    0|1