Bence büyük tepki, sizce?

2 gün önce başladı arkadaşlığımız.dün akşam beni telde aradığını çok sonra farkettim, farkettiğimdede o an müsait olamadım. tam müsait olup arayacağımda, mesajını gördüm. mesajında şunlar yazıyordu.''seni aradım açmadın, mesaj dahi yazmadın. tabii müsait değilsin, çık hayatımdan, bir daha beni arama''.aradığımda, telefonu kapalıydı, şu saat oldu hala kapalı, açıklama içeren mesaj atmıştım akşam. tepkisi hakkında düşüncelerinizi bekliyorum. yada dönerse ne söylemeliyim kendisine?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın aşağılık kompleksi var. Yoğun derecede kendisini değersiz hissediyor. Senin telefonuna geç dönmen kadar normal bir olayı bu kadar gurur mevzusu yaptıysa gerçekten kendini fazlasıyla sevgisiz ve değersiz hissediyor demektir.

İki seçeneğin var:

- Ya ayrılırsın adamdan. Olur biter.

- Ya da konuşma imkanın olursa şunu söylersin: "Bak tatlım, ben kimsenin yaptıklarına karışmıyorum, kendi yaptıklarıma da karışılmasını sevmiyorum. Beni böyle olduğum gibi kabul edebiliyorsan hoşgeldin, edemiyorsan daha fazla sürdürmenin anlamı yok." gibi bir şey söyleyebilirsin.

Arkadaş kendisini fazlasıyla sevgisiz ve değersiz hissettiği için bunu kaldıramayacaktır muhtemelen ve ayrılıkla sonuçlanacaktır. Bu tür tipler aşırı kıskançlık da yaparlar. Biraz daha takıl sen bu adamla, ne dediğimi anlarsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kaç yaşında bu adam liseli aşık gibi ne adamlar var yav kadının bir işi vardır yöyleyemedigi bunun gibi adamlar kadın foramatını bilmediklerinden bu hallere düşüyorlar sen bişey yapmadın o neyaptıysa yaptı bırak arama o seni arasın haddini nazikce bildir:))):):):

0|0
    0|0
  • aman sana manitamı yok boş ver.daha kendini geliştirmemiş bir kişiyle mutlu olacağını düşünme .boş ver git daha iyisini ara bul.hayatını bunlara zmaan ayırarak geçirme..bırak ne düşünürse düşünsün..boş ver eğerki ararsada senin gibi bir gerizekalı ile işim olmaz de yol ver gitsin..millettin salaklığıyla uğraşıp zaman kaybetme derim ben.

0|0
    0|0
  • kendini koy bi de onun yerine, haklı bence, nası görmedin aradığını, sonra müsati değildim diyosun, onu açıklayan bi mesaj atman 30 saniyeni almaz bile. haklı bence tepkisinde

0|0
    0|1
  • abartmış demek bile az gelir bu şimdi bunu yapıyorsa bir kaç ay sonra kafa şişirir

0|0
    0|0
  • Bence de büyük tepki.

0|0
    0|0
  • dönerse özür dile bence gereksiz yere bozulmayın

0|0
    0|0
  • durumunu söyle seviyorsan idare et sevgiye muhtaç biri o şuan ilgi falan bekliyor gelmeyince sinirleniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 günlük arkadaşlık için dev bir tepki diyorum ben ...

0|1
    0|0
  • ağır ergen.

0|2
    0|0
  • 2 güne aşırı atarlı

0|1
    0|0
  • ergen

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim de bi daha aramazsan sevinirim de